لطفاً به این صفحه رای دهید
[تمام آرا: 11 میانگین آرا: 4.2]

درباره ما

گروه اندیشه نوین گردشگری ایرانیان در سال 1394 باهدف ارائه خدمات مطلوب، ارزان، فراگیر، در دسترس و نوین به تمامی اقشار جامعه ایران با همفکری، تعامل، همت و تلاش گروهی از فعالین بخش گردشگری و متخصصین فناوری اطلاعات پا به عرصه وجود نهاد.
با عنایت به پیشرفت جهان امروز در بخش IT و نفوذ اینترنت در میان آحاد جامعه و گسترش فضای کسب‌وکار مجازی در جهان و ایران، هدف نهایی این گروه بر ارائه خدمات گسترده گردشگری در تمامی بخش‌های ممکن از طریق بسترهای الکترونیک متمرکز گردید.
فلذا مفهوم ارائه خدمت صرفاً به مشتریان محلی از طریق مراجعه حضوری به دفاتر خدمات مسافرتی، جای خود را به دریافت خدمات در جای‌جای ایران عزیز و حتی در اقصی نقاط دنیا از طریق زیرساخت‌های مبتنی بر IT سپرد. مشغله بسیار زیاد مردم امروزی، افزایش تعداد چشمگیر اتومبیل در سطح جاده‌ها و خیابان‌های ایران و به‌تبع آن شلوغی موجود و خطر تصادفات جاده‌ای، کاستی‌های زیاد در صنعت ریلی، کمبود زمان و مدیریت آن و ... برخی از دلایلی است که باعث گردیده در چند سال اخیر مردم تمایل چشمگیری به سفر با هواپیما نشان دهند.
از طرفی با گسترش خطوط هوایی و خرید هواپیماهای جدید از سوی ایرلاین های موجود کشور و ایجاد فضای رقابتی میان آن‌ها، برخلاف افزایش نرخ تورم، بهای سفرهای هوایی رشد زیادی پیدا نکرده و حتی کاهش قیمت این سفرها را نیز شاهد بوده‌ایم.
با عنایت به مطالب پیش گفت، اولین گام گروه اندیشه نوین گردشگری ایرانیان، راه‌اندازی بزرگ‌ترین سایت جامع خرید آنلاین بلیط هواپیما به صورت سیستمی و چارتری با پشتیبانی 24 ساعته کارکنان بخش پشتیبانی و با کمترین قیمت‌های ممکن در روزهای میانی سال 1394 بود.
این سایت و طراحان، کارکنان و پشتیبانان فنی آن به صورت کاملاً تخصصی و به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل به کار فروش و پشتیبانی بلیت‌های پروازهای کلیه ایرلاین های کشور می‌پردازد. البته این آغاز راه بود و گام اصلی و هدف نهایی گروه، ایجاد سایت‌های متنوع درزمینهٔ گردشگری به صورت آنلاین بود که خوشبختانه با تلاش تیم‌های تحقیقات بازار و فناوری اطلاعات این امر محقق گردیده و هم‌اکنون چندین سایت با طراحی و پیاده‌سازی برخی دیگر از خدمات گردشگری به صورت آنلاین شامل فروش بلیط قطار، اتوبوس، رزرواسیون هتل و ... راه گروه اندیشه نوین گردشگری ایرانیان در تکمیل اهداف خود در رسالت تعیین‌شده گروه در بخش گردشگری را هموار نمود.
آخرین، جدیدترین و یکی از بهترین و به‌روزترین سایت‌های طراحی‌شده، سایت www.bilittrip.com است که با ارائه خدمات آنلاین خرید بلیط هواپیما و پشتیبانی بسیار خوب، آرامش را برای مشتریان به ارمغان آورده است.
رضایت مشتریان از خدمات ارائه‌شده که بارها و بارها به انحاء مختلف به همکاران ما اعلام گردیده، بزرگ‌ترین مشوق این گروه در گسترش بیش از پیش ارائه خدمات سفر در فضای مجازی بوده است. در چشم‌انداز کوتاه مدت و میان‌مدت این گروه، برنامه‌ریزی جامع و علمی جهت افزایش تعداد و کیفیت خدمات در سایر بخش‌های گردشگری و تبدیل شدن "گروه اندیشه نوین گردشگری ایرانیان " به بزرگ‌ترین هلدینگ تخصصی گردشگری کشور برنامه‌ریزی‌شده است.
ما ادعا نمی‌کنیم که اولین سایت‌های خدمات گردشگری آنلاین را معرفی کرده‌ایم، اما ادعا می‌کنیم که با کمک اندیشه‌های برتر تعدادی از متخصصین گردشگری و فناوری اطلاعات و همت و تلاش شبانه‌روزی آن‌ها، بزرگ‌ترین، تخصصی‌ترین، جامع‌ترین و درعین‌حال ارزان‌ترین ارائه‌دهنده خدمات گردشگری و سفر در بستر فضای مجازی در کشور را به وجود آورده‌ایم.

به زودی منتظر خبرهای بسیار خوب و شنیدنی از گروه اندیشه نوین گردشگری ایرانیان باشید ...