لطفاً به این صفحه رای دهید
[تمام آرا: 96 میانگین آرا: 4.1]

بلیط هواپیما کیش به تهران | ارزان ترین بلیط هواپیما کیش به تهران با تخفیف ویژه

هواپیما کیش

آیا شما به دنبال نرخ بلیط هواپیما کیش به تهران هستید؟

آیا شما قصد تهیه بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان را دارید؟

آیا می‌خواهید ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به تهران را تهیه کنید؟

آیا می‌خواهید نکات مهم در هنگام خرید بلیط هواپیما را بدانید؟

آیا با انواع بلیط هواپیما آشنایی دارید؟

اگر به دنبال پاسخ برای تمامی این پرسش‌ها به وب‌سایت بلیت تریپ آمده‌اید، با ما همراه شوید تا هم پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید و هم در پایان این بخش شما را با بهترین قیمت در خرید بلیط هواپیما کیش به تهران همراهی کنیم.

 

 

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران

در ابتدای این بخش ما برای شما همراهان گرامی در جدول زیر، قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در ۲۰ روز آینده را قرار داده ایم که شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران را برای روزهای آتی مشاهده کنید.

همچنین این امکان برای شما فراهم شده است که با کلیک برروی دکمه خرید بلیط در جدول زیر، اقدام به خرید بلیط هواپیما در تاریخ مدنظر خود کنید.

 

مسیر حرکت پروازتاریخ پروازقیمت بلیط هواپیماخرید مستقیم بلیط هواپیما
کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۰۱۶۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۱۱۶۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۲۱۷۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۳۱۶۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۴۱۶۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۵۱۷۵۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۶۱۷۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۷۱۷۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۸۱۸۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۱۹۱۷۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۰۱۷۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۱۱۷۵۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۲۱۷۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۳۱۸۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۴۱۹۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۵۱۸۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۶۱۸۲۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۷۱۷۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۸۱۸۰۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۲۹۱۹۵۰۰۰ تومان
 

کیش به تهران۱۳۹۷/۰۵/۳۰۱۹۰۰۰۰ تومان
 

 

در ادامه همراه بلیط تریپ باشید تا نکات و دلایل مهم خرید بلیط هواپیما کیش به تهران را برای شما همراهان گرامی تشریح کنیم

 

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران و هر آنچه باید درباره خرید بلیط هواپیما بدانید!

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان، قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران، ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به تهران و بلیط هواپیما کیش به تهران چارتر کلماتی هستند که شاید قبل از آغاز سفر ذهن شما رو مشغول کرده باشد.

بسیاری از گردشگرانی که به جزیره کیش برای تفریح یا تجارت سفر می‌کنند معمولاً قبل از شروع سفر خود، بلیط هواپیما رفت و برگشت خود را تهیه می‌کنند. در این بین برخی از مسافرینی که از شهرهای مختلف ایران همانند مشهد، تبریز، شیراز، اصفهان و تهران به کیش سفر کرده‌اند پس از اقامت خود در جزیره کیش، برای بازگشت به شهر خود به دنبال نرخ بلیط هواپیما کیش هستند تا بتوانند با کمترین قیمت، بلیط هواپیما برگشت خود را تهیه کنند.

راه‌های مختلفی برای رزرو بلیط هواپیما کیش به تهران یا سایر شهرهای ایران برای مسافرینی که در جزیره کیش حضور دارند، وجود دارد که در ادامه این بخش، توضیحات زیر می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین بلیط هواپیما ی کیش به تهران یا بلیط برگشت سایر خطوط هوایی کشور را تهیه کنید. پس با بلیط تریپ همراه باشید.

 

 

انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما کیش به تهران

انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما کیش به تهران

همان‌طور که در ابتدای این بخش توضیح داده شد، گردشگرانی که قصد مسافرت دارند و برای طی نمودن مسافت سفر خود استفاده از هواپیما را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند بلیط هواپیما خود را از روش‌های مختلفی تهیه کنند که در ادامه به توضیح انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما می‌پردازیم.

 

خرید مستقیم بلیط هواپیما کیش به تهران از وب‌سایت‌های هواپیمایی کشور

یکی از روش‌های خرید بلیط هواپیما همچون بلیط هواپیما کیش به تهران، خرید مستقیم بلیط از وب‌سایت‌های هواپیمایی کشور است. در این روش مسافرینی که قصد خرید بلیط هواپیما دارند، باید در ابتدا وارد سایت هواپیمایی مدنظر خود شوند و از طریق بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط مدنظر خود را رزرو و خرید کنند.

در این روش مسافرین می‌توانند به صورت مستقیم و با نرخ مصوب بلیط را از شرکت‌های هواپیمایی خرید کنند و پس از تهیه بلیط، در تاریخ مشخص‌شده با در دست داشتن تیکت خریداری‌شده، به فرودگاه مراجعه کنند و سفر خود را انجام دهند. این نوع خرید بلیط هواپیما به خرید بلیط هواپیما سیستمی نیز شهرت دارد که برخی از آژانس‌های هواپیمایی و گردشگری در کشور نیز به ارائه و فروش این نوع بلیط پرواز نیز می‌پردازند.

بلیط هواپیمایی که به صورت مستقیم از شرکت هواپیمایی خریداری میشود، قابلیت استرداد با کسر مبلغ جریمه را دارد و در صورت نیاز میتوانید بلیط خود را کنسل کنید.

 

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری

روش دیگری که در میان مسافرین برای خرید بلیط هواپیما مرسوم است، خرید بلیط هواپیما از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری همچون آژانس گردشگری اندیشه نوین گردشگری ایرانیان است. در این روش مسافرین جهت تهیه بلیط هواپیما مدنظر خود همچون بلیط هواپیما کیش به تهران، باید به دفاتر گردشگری و مسافرتی مراجعه کنند.

مسافرین پس از مراجعه به این دفاتر باید با مسئولین فروش بلیط هواپیما در این دفاتر در ارتباط باشند و مقصد موردنظر خود را به آن‌ها بگویند. بعدازآن مسئول فروش بلیط هواپیما بر اساس تاریخ و ساعت مدنظر مسافر، بلیط هواپیما درخواستی را خریداری و برای مسافر صادر می‌کند و تیکت نهایی را به مسافر تحویل می‌دهد.

مسافرین نیز پس از تهیه بلیط، در تاریخ مشخص‌شده با در دست داشتن تیکت خریداری‌شده، به فرودگاه مراجعه می‌کنند و سفر خود را انجام دهند.

در این روش خرید بلیط پرواز، مسافر می‌تواند از میان بلیط هواپیما سیستمی یا بلیط هواپیما چارتری که مسئول فروش بلیط به مسافر پیشنهاد می‌دهد، بلیط مدنظر خود را انتخاب کند.

همان‌طور که در مقاله خرید بلیط هواپیما تهران به کیش توضیح داده شد، معمولاً بلیط هواپیما چارتر ارزان‌تر از بلیط هواپیما سیستمی فروخته می‌شود و مسافرین می‌توانند با استفاده از سیستم فروش بلیط چارتر، سفر ارزان‌تری را داشته باشند.

 

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما

روش آخری که در بخش انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما به توضیح آن می‌پردازیم، خرید بلیط هواپیما از وب‌سایت‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما همچون وب سایت بلیط تریپ است که در سال‌های اخیر در میان مسافرینی که از هواپیما برای طی نمودن مسافت سفر خود استفاده می‌کنند بسیار مورد استقبال قرارگرفته است.

در این روش مسافرین در ابتدا مقصد مورد نظر خود را در موتورهای جستجو همچون گوگل جستجو می‌کنند و وارد سایت‌های که در نتایج کلمه مدنظر خود توسط گوگل نمایش داده می‌شوند، می‌گردند.

معمولاً کاربران کلماتی همچون بلیط هواپیما ارزان، بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان‌قیمت، بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰، بلیط هواپیما چارتر را در گوگل برای تهیه بلیط هواپیما خود جستجو می‌کنند.

مسافرین پس از ورود به سایت مدنظر می‌توانند در بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما، مبدأ و مقصد خود را در بخش‌های تعیین‌شده وارد کنند و گزینه جستجو را بزنند تا سیستم لیست کاملی از پروازهای مدنظر بازدیدکننده را به آن‌ها نمایش دهد.

پس از نمایش لیست پروازها، کاربر می‌تواند فیلترهای مدنظر خود همچون ساعت پرواز، تاریخ پرواز، نوع هواپیما، نوع بلیط و ایرلاین مدنظر را در نتایج نمایش داده‌شده اعمال کند تا پرواز ایده آل خود را پیدا کند.

پس از بررسی‌های نهایی نتایج نمایش داده‌شده، کاربر می‌تواند بلیط هواپیما مدنظر خود را از سیستم خریداری کند و پس‌ازآن در تاریخ مشخص‌شده با در دست داشتن تیکت خریداری‌شده، به فرودگاه مراجعه کند و سفر خود را انجام دهد.

در این روش نیز مسافرین می‌توانند بلیط هواپیما مدنظر خود را از میان انواع بلیط های هواپیما چارتری و بلیط هواپیما سیستمی انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که در اکثر وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما بصورت آنلاین، بیشتر بلیط هواپیما چارتری ارائه می‌گردد.

 

در روش خرید بلیط هواپیما از وب‌سایت‌های فروش بلیط آنلاین مسافرین باید نکاتی را قبل از انجام خرید بلیط هواپیما مدنظر خود رعایت کنند که در ادامه به این نکات می‌پردازیم.

 • نکته اولی که باید به آن توجه نمود این است که وب‌سایت فروش بلیط آنلاینی که از آن میخواهیم خرید را انجام دهیم، حتماً نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشد. برای این‌که اطمینان پیدا کنید که وب سایتی که از آن اقدام به خرید بلیط هواپیما کیش به تهران یا هر خط هوایی دیگر می‌کنید، نماد اعتماد الکترونیکی را دارد یا خیر، می‌توانید به وب‌سایت https://enamad.ir مراجعه کنید و در بخش استعلام آن، آدرس سایت مدنظر را وارد کنید. در صورتی که وب‌سایت مدنظر دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد، اطلاعات آن در این سایت نمایش داده می‌شود.
 • نکته بعدی که باید در هنگام خرید بلیط هواپیما از وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما به آن توجه نمود، بخش اطلاعات تماس و پشتیبانی سایت فروشنده بلیط پرواز است. حتماً از وب‌سایت‌هایی بلیط هواپیما خود را تهیه کنید که اطلاعات تماس در سایت آن‌ها وجود داشته باشد تا در صورت نیاز بتوانید با بخش پشتیبانی آن سایت در تماس باشید.
 • نکته آخری که باید در هنگام خرید بلیط هواپیما به آن توجه نمود این است که هنگامی‌که از طریق وب‌سایت فروش بلیط هواپیما وارد درگاه بانکی جهت پرداخت وجه پرواز خود می‌شوید، حتماً به آدرس url سایت و اطلاعات پذیرنده دقت داشته باشید. تمامی آدرس‌های وب‌سایت‌های پرداخت بانکی باید با پیشوند https آغاز شوند. همچنین اطلاعات فروشنده بلیط نیز در صفحه نمایش داده می‌شود که باید با اطلاعات سایت برابر باشد.

 

 

مقایسه انواع روش‌های خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

مقایسه انواع روش‌های خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

با توجه به توضیحات ارائه‌شده در بخش‌های ابتدایی این مقاله، انتخاب روش خرید به نظر شخصی مسافر برمی‌گردد که از کدام روش بلیط هواپیما خود را تهیه کند. در هر کدام از روش‌های ارائه‌شده فوق، معایب و مزایای وجود دارد که می‌تواند در انتخاب روش خرید تأثیرگذار باشد.

به عنوان نمونه اگر بلیط هواپیما کیش به تهران خود را با استفاده از روش اول که خرید مستقیم بلیط هواپیما کیش به تهران از وب‌سایت‌های هواپیمایی کشور است انجام دهید، شما باید بلیط هواپیما خود را با نرخ مصوب شرکت هواپیمایی خریداری کنید و در صورت کنسلی، فقط جریمه کنسلی را پرداخت کنید.

این در حالی است که در روش های دیگر، شما می‌توانید بلیط خود را در صورت امکان با قیمت کمتر از نرخ مصوب خریداری نمایید و بدین ترتیب در هزینه سفر خود صرفه‌جویی انجام دهید.

در روش دوم نیز شما با خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری باید علاوه بر نرخ بلیط هواپیما، مبلغی را نیز به عنوان کارمزد خرید بلیط هواپیما به مسئول فروش بلیط هواپیما شرکت مسافرتی بدهید. این مبلغ نیز موردی بدیهی است و شما در ازای ارائه خدمات خرید بلیط هواپیما که آژانس مسافرتی برای شما انجام می‌دهد، مبلغی را به عنوان کارمزد به آژانس مسافرتی می‌دهید.

اما در روش سوم شما می‌توانید بلیط هواپیما خود را به صورت مستقیم و با نرخ رقابتی تهیه کنید. در روش خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما شما می‌توانید کلیه نرخ‌های بلیط هواپیما مدنظر را مشاهده کنید و از میان آن‌ها، بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما خود را خریداری کنید.

در این روش شما فقط هزینه بلیط هواپیما خود را پرداخت می‌کنید و نیازی به پرداخت کارمزد اضافه به سایت ندارید.

پس با توجه به توضیحات ارائه‌شده، روش آخر که خرید از وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، روشی به‌صرفه‌تر بوده که با استفاده از آن شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما برای مقصد موردنظر خود را تهیه کنید.

همچنین ما به شما این پیشنهاد را می‌دهیم که همیشه قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما در مسیر کیش به تهران، حتماً قیمت بلیط هواپیما را در چندین سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما باهم مقایسه نمایید و پس از بررسی‌های لازم، اقدام به خرید بلیط کنید.

 

 

میانگین قیمت بلیط هواپیما کیش از شهرهای مهم ایران

در این بخش نرخ برخی از بلیط های هواپیما کیش به شهرهای مهم ایران آورده شده است که این قیمت‌ها در روزهای مختلف متغیر است.

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران: ۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد: ۲۵۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز: ۳۰۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما کیش به تبریز: ۲۸۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما کیش به اصفهان: ۲۴۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما کیش به اهواز : ۲۴۰٫۰۰۰ هزار تومان

 

 

چرا خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از بلیط تریپ؟

اگر شما هم به دنبال نرخ بلیط هواپیما کیش به تهران هستید و دوست دارید قبل از اتمام سفر  خود، مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران را داشته باشید، می‌توانید با همکاران ما در بخش فروش بلیت تریپ در ارتباط باشید.

همکاران ما در بلیت تریپ آماده ارائه انواع خدمات فروش بلیط هواپیما تهران به کیش، بلیط هواپیما کیش به تهران و سایر خطوط هوایی کشور به شما مسافرین گرامی می‌باشند. شما همچنین می‌توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش رفت و برگشت را از وب‌سایت ما نیز استعلام بگیرید و پس از بررسی، در صورت نیاز به راهنمایی با همکاران فروش ما در بلیت تریپ در تماس باشید.

همچنین اگر شما هم جزء آن دسته از مسافرین هستید که هنوز مطمئن نیستید از کدام وب‌سایت فروش بلیط هواپیما، بلیط خود را تهیه کنید و یا اینکه در خرید خود مردد هستید و سؤالات بسیاری در ذهن دارید کافی است با کارشناسان ما در بلیط تریپ تماس بگیرید.

ارائه خدمات مشاوره رایگان تلفنی یکی از افتخارات ما در مجموعه بلیط تریپ است و همه تلاشمان را خواهیم کرد که همه سؤالات شما را باحوصله پاسخ دهیم. فروش بلیط هواپیما کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی در مجموعه بلیط تریپ انجام می‌گردد و شما می‌توانید بلیط هواپیما مدنظر خود را با بهترین قیمت و همچنین مناسب‌ترین پشتیبانی خریداری کنید.

همکاران ما در واحد فروش بلیط تریپ همواره آماده پاسخگوی سؤالات احتمالی شما هستند.

 

برخی از خدماتی که بلیط تریپ به مسافرین گرامی خود ارائه می‌دهد.

فروش بلیط هواپیما تهران به کیشفروش بلیط هواپیما کیش به تهرانفروش بلیط هواپیما تهران به مشهد
فروش بلیط هواپیما مشهد به تهرانبلیط کیش به تهران ارزان‌قیمتبلیط کیش لحظه آخری
پرواز کیش به تهران امروزبلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰بلیط کیش به تهران چارتر
ارزان‌ترین بلیط کیش به تهرانفروش بلیط هواپیما ایرلاین های داخلی و خارجیپشتیبانی ۲۴ ساعته مسافرین

همچنین لازم به ذکر است که سایت بلیط تریپ در مسیر کیش به تهران، بلیط کلیه ایرلاین های داخلی همانند آتا، ساها، کیش ایر، زاگرس، ایران ایر، معراج، سپهران، قشم ایر، ماهان را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید بلیط هواپیما کیش به تهران خود را از میان ایرلاین های موجود با اطمینان کامل خریداری کنید.

 

 

دیگر نگران نباشید. تنها کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان بلیط تریپ بهره بگیرید.

شماره های تماس مشاوره رایگان خرید بلیط هواپیما ارزان

۰۹۱۵۹۲۳۹۷۱۴ – ۰۹۱۵۱۰۹۸۸۹۵ – ۰۹۳۹۴۰۳۳۶۷۶ – ۰۹۳۳۷۷۱۴۴۲۳ – ۰۵۱۳۵۰۹۱۲۲۹

 

 

سؤالات متداول در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

در ادامه به توضیح برخی از سؤالات متداول در هنگام خرید بلیط هواپیما می‌پردازیم. همچنین شما می‌توانید با ورود به صفحه سؤالات متداول بلیط تریپ، مجموعه کامل سؤالات قبل از خرید بلیط هواپیما را مشاهده کنید.

طریقۀ خرید در سایت بلیط تریپ به چه صورت است؟

طریقۀ خرید در سایت بلیط تریپ به چه صورت است؟

شما می‌توانید با استفاده از سایت بلیط تریپ در هر ساعتی از شبانه‌روز به صورت آنلاین، بلیط هواپیما مدنظر خود را در تمامی مقاصد با کلیۀ ایرلاین ها به صورت آنلاین خریداری کنید. فرایند خرید بلیط در وب‌سایت بلیط تریپ شامل مراحل: جستجو، انتخاب، ثبت و بررسی اطلاعات، پرداخت هزینه و دریافت بلیط یا واچر است.

آیا پس از خرید بلیط هواپیما کیش به تهران، نام و کد ملی مسافر قابل‌تغییر است؟

آیا پس از خرید بلیط هواپیما کیش به تهران، نام و کد ملی مسافر قابل‌تغییر است؟

اگر شما بخواهید پس از خرید بلیط هواپیما مدنظر خود اطلاعات مسافر را تغییر دهید، بسته به نوع بلیط هواپیما این قابلیت متفاوت است. این موضوع بدین معنی است که اگر بلیط سیستمی خریداری نموده باشید، امکان تغییر نام در آن وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی استرداد (کنسل) شود و بلیط جدید صادر گردد؛ اما اگر بلیط خریداری‌شده چارتر باشد این درخواست طبق قوانین چارتر کننده قابل‌پیگیری است. لازم به ذکر است بیشتر چارتر کننده‌ها پس از صدور بلیط هواپیما چارتری، درخواست تغییر مشخصات و یا واگذاری آن به شخص دیگر را موافقت نمی‌کنند.

مشخصات بلیط هواپیمای خریداری‌شده را می‌توان چاپ کرد؟

مشخصات بلیط هواپیمای خریداری‌شده را می‌توان چاپ کرد؟

پاسخ این پرسش مثبت است. شما پس از اتمام مراحل خرید می‌توانید با کلیک بر روی گزینه دانلود تیکت، فایل بلیط الکترونیکی خریداری‌شده خود را با فرمت PDF دانلود نمایید. همچنین یک نسخه از بلیط هواپیما خریداری‌شده شما به ایمیل داده‌شده در مراحل خرید ارسال می‌گردد.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به تهران به چه امکاناتی نیاز داریم؟

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به تهران به چه امکاناتی نیاز داریم؟

شما برای اینکه بتوانید از سایت بلیط تریپ به صورت آنلاین خرید اینترنتی بلیط هواپیما را انجام دهید باید حتماً موارد زیر را دارا باشید.

اینترنت پرسرعت، اتمام مراحل خرید بلیط در سایت بلیط تریپ که شامل مواردی همانند (نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی و شماره کارت ملی یا شمارۀ پاسپورت)، تاریخ تولد به شمسی، ملیت و همچنین در هنگام ورود به درگاه بانکی باید رمز دوم کارت بانکی خود را برای پرداخت هزینه بلیط به همراه داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است در هنگام خرید بلیط خارجی باید علاوه بر مواردی که در بالا اشاره گردید، تاریخ انقضاء پاسپورت به شمسی را نیز به همراه داشته باشید.

بعد از تکمیل مراحل خرید بلیط پرواز، چگونه بلیط هواپیما به دست من می‌رسد؟

بعد از تکمیل مراحل خرید بلیط پرواز، چگونه بلیط هواپیما به دست من می‌رسد؟

شما پس از خرید بلیط علاوه بر اینکه می‌توانید در همان لحظه بلیط خریداری‌شده خود را دانلود کنید، نسخه‌ی الکترونیکی بلیط بلافاصله به ایمیلتان فرستاده می‌شود.

بلیط هواپیما کیش به تهران را اشتباهی خریده‌ام باید چه کارکنم؟

بلیط هواپیما کیش به تهران را اشتباهی خریده‌ام باید چه کارکنم؟

در این مواقع که شما در زمان خرید بلیط هواپیما، مسیر انتخابی را اشتباه وارد کرده‌اید، متأسفانه هیچ راهی برای تغییر مسیر وجود ندارد و باید بلیط هواپیما خریداری‌شده را با خسارت کنسل کنید و دوباره بلیط را با دقت بیشتری خریداری فرمایید.

چند ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر باشم؟

چند ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر باشم؟

معمولاً در پروازهای داخلی شما باید حداقل ۱ ساعت قبل از پرواز هواپیما در فرودگاه حاضر باشید. در پروازهای خارجی با توجه به اینکه مراحل ورود به هواپیما طولانی‌تر است شما باید ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به مسئول کانتر مربوطه و ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. این نکته را به خاطر داشته باشید که کانترهای پرواز خارجی ۴۰ دقیقه قبل از زمان پرواز بسته خواهد شد.

حتماً باید بلیط خریداری‌شده را چاپ کنم؟

حتماً باید بلیط خریداری‌شده را چاپ کنم؟

در پروازهای داخلی ارائه بلیط چاپ‌شده الزامی نیست و شما می‌توانید با ارائه مدرک شناسایی معتبر همانند شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه اقدام به دریافت کارت پرواز کنید؛ اما ما به شما این توصیه را می‌کنیم که حتماً از بلیط‌ پرواز خود عکس به همراه داشته باشید و شماره ارجاع (PNR) ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید.

در مسافرت هوایی چه اشیایی را می‌توانیم با خود به داخل هواپیما ببریم؟

در مسافرت هوایی چه اشیایی را می‌توانیم با خود به داخل هواپیما ببریم؟

لیست اشیایی که مسافران می‌توانند به عنوان بار دستی رایگان که سقف آن ۲۰ کیلوگرم است را داخل هواپیما حمل نمایند به شرح ذیل است: صندلی چرخ دار بیمار، گهواره کوچک دستی و غذای کودک، یک دوربین شکاری و یک دوربین عکاسی، مقدار مناسبی مجله و یا کتاب، یک عدد کیف‌دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.

16 دیدگاه ها

 1. ماندانا گفت:

  سلام
  شما بلیط فرست کلاس کیش رو هم ارائه میکنید؟

  • سلام
   برای دریافت مشاوره و خرید انواع بلیط هواپیما کیش، شما میتونین با همکاران واحد فروش بلیط تریپ در ارتباط باشید. شماره های تماس در بخش تماس با ما قرار دارد
   موفق باشید

 2. سینا رمضان نیا گفت:

  سلام
  سوالی داشتم در مورد خرید بلیط هواپیما
  حتماً باید بلیط چاپ شده را باخودم موقع ورود به فرودگاه ببرم؟

  • با سلام خدمت شما
   ارایه‌ی بلیط چاپ شده در پروازهای داخلی الزامی نمیباشد و شما میتوانید با ارایه‌ی مدرک شناسایی معتبر همانند کارت ملی برای دریافت کارت پرواز کافی اقدام کنید، اما توصیه‌ی بلیت تریپ به شما این است که بلیط‌ یا عکس آنرا به همراه داشته باشید و شماره ارجاء (PNR) ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید.به همراه داشتن نسخه چاپ شده از بلیط خریداری شده برای کنسل کردن احتمالی پرواز نیاز می باشد.

 3. دکتر رضامنش گفت:

  سلام
  وقتی بلیط هواپیما رو خریداری کنیم، چه جوری بلیط به دست ما میرسه؟ ایا برامون با پیک میفرستید؟

 4. جواد عاملی گفت:

  سلام
  یک سوال از خدمت شما داشتم
  در صورتی که پرواز بالای ۲ ساعت تاخیر داشته باشه، آیا میتونیم پرواز رو کنسل کنیم و پولمون رو پس بگیریم؟
  ممنون

  • با سلام
   قبل از هر اقدامی پیشنهاد میکنیم که با پشتیبانی سایت در تماس باشید اما روال به این صورت هست . بله میتوانید بلیط هواپیما خود را کنسل کنید ولی برگشت مبلغ بلیط هواپیما خریداری شده به علت قوانین ایرلاین ها کمی زمان بر است.
   در ابتدا باید پشت بلیط هواپیما شما مهر ایرلاین و تایید کنسلی ثبت شود سپس اصل بلیط هواپیما مهر شده را برای شرکت چارتر کننده بفرستید. بعد شرکت چارتر کننده همراه با نامه باید برای ایرلاین بفرستد بعد ایرلاین تایید کند که شما پرواز را انجام ندادین و مبلغ بلیط از طرف ایرلاین برگشت بخورد دلیل سخت گیری ایرلاین به خاطر که تعدادی از مسافران کارت پرواز را گرفتن و بعد مهر کنسلی زدن به این وسیله هم پرواز را انجام دادن هم مبلغ بلیط دریافت کردند

 5. ناصر گفت:

  سلام
  یک سوال از شما داشتم
  اگر اسم‌ یا فامیل یا کد ملی رو در هنگام خرید بلیط هواپیما اشتباه بزنیم آیا امکان اصلاح وجود داره؟

  • با سلام و تشکر از ارتباط شما با سایت فروش بلیط هواپیما بلیط تریپ
   روال کار بدین صورت است که در بلیط های سیستمی بلیط باید کنسل و دوباره خرید بلیط انجام گردد.
   البته درصدی از مبلغ بلیط کنسل شده قابل برگشت میباشد ولی در بلیط چارتری از طریق چارتر کننده درصدی به عنوان خسارت از مسافر دریافت و بلیط را تصحیح میکنند.
   در چنین مواردی قبل از خرید دوباره در بلیط سیستمی با پشتیبانی بلیط تریپ در تماس باشید و راهنمایی بگیرید .

 6. مینو دشتی گفت:

  سلام
  برای من سوال هست که چرا در بعضی موارد، کد یک پرواز چند قیمت دارد؟ ایا هواپیما ها فرق داره؟

  • با سلام و تشکر از ارسال نظر شما
   احتمالا چند شرکت چارتر کننده پرواز دارد و هر کدام میتوانند نرخ بلیط خودشونو بفروشند ولی سیستم بلیط تریپ ارزان ترین ها را به شما معرفی و گارانتی میکند

 7. مینا توانا گفت:

  سلام
  سایت خوبی دارین
  بخش مقالات سایتتون هم جالبه

 8. محسن رضایی گفت:

  با سلام
  سوالی از خدمت شما داشته م
  چه اشیایی می تونیم در هواپیما با خودمون به همراه داشته باشیم؟ آیا قانون خاصی هست؟

 9. ناهید گفت:

  سلام
  آیا برای نوزاد هم باید بلیط بخریم؟

  • چنانچه کودک زیر ۲ سال به همراه دارید بلیط نمیخواهد ولی باید زمان تایید بلیط در فرودگاه به ایرلاین مربوطه مراجعه واعلام کنید و بیمه پرواز برای کودک دریافت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *