لطفاً به این صفحه رای دهید
[تمام آرا: 141 میانگین آرا: 4.4]

بلیط هواپیما تهران به کیش | خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به کیش

بلیط تریپ, خرید بلیط هواپیما آنلاین

آیا شما در جستجو نرخ بلیط هواپیما تهران به کیش هستید؟

آیا شما قصد تهیه بلیط هواپیما تهران به کیش ارزان رادارید؟

آیا به دنبال قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش رفت و برگشت هستید؟

آیا می‌خواهید ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به کیش را تهیه کنید؟

دوست دارید بلیط کیش لحظه آخری را تهیه کنید؟

اگر به دنبال پاسخ برای تمامی این پرسش‌ها به وب‌سایت خرید بلیط هواپیما بلیط تریپ آمده‌اید، با ما همراه شوید تا هم پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید و هم در پایان این بخش شما را با بهترین قیمت در خرید بلیط هواپیما تهران به کیش همراهی کنیم تا از سفر خود به این دردانه خلیج‌فارس لذت ببرید.

 

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش

 

همان‌طور که میدانید جزیره کیش، یکی از مناطق توریستی مهم ایران محسوب میگردد و در ماه‌های مختلف سال، این جزیره میزبان مسافرین و گردشگران متعددی است. برای سفر به جزیره کیش شما می‌توانید از راه‌های زمینی، هوایی و دریایی استفاده کنید که استفاده از هواپیما برای سفر به کیش، در میان مسافرین متداول‌تر است.

در فرودگاه جزیره کیش، روزانه بیش از هشتاد پرواز ورود و خروج دارد و این فرودگاه بین المللی اولین میزبان مسافرین و گردشگرانی است که از نقاط مختلف ایران برای تجارت یا تفریح به این جزیره سفر می‌کنند.

همچنین در جزیره کیش شما میتوانید در هتل های لوکس کیش اقامت داشته باشید و لحظات به یادماندنی با خدمات ویژه را به وجود آورید.

ما برای شما همراهان گرامی در جدول زیر، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش در ۲۰ روز آینده را قرار داده ایم که شما میتوانید نرخ بلیط هواپیما کیش را برای روزهای آتی مشاهده کنید.

همچنین این امکان برای شما فراهم شده است که با کلیک برروی دکمه خرید بلیط در جدول زیر، اقدام به خرید بلیط هواپیما در تاریخ مدنظر خود کنید.

 

مسیر حرکت پروازتاریخ پروازقیمت بلیط هواپیماخرید مستقیم بلیط هواپیما
تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۰۲۰۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۱۱۵۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۲۱۵۵۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۳۱۸۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۴۱۶۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۵۱۷۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۶۱۷۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۷۲۰۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۸۱۷۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۱۹۱۶۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۰۱۸۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۱۱۸۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۲۱۷۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۳۱۷۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۴۲۰۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۵۱۹۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۶۱۶۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۷۲۰۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۸۱۶۵۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۲۹۱۷۰۰۰۰ تومان
 

تهران به کیش۱۳۹۷/۰۵/۳۰۱۶۰۰۰۰ تومان
 

 

اگر شما هم به دنبال نرخ بلیط هواپیما تهران به کیش هستید و دوست دارید قبل از سفر به کیش، مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش را داشته باشید، می‌توانید با همکاران ما در بخش فروش بلیت تریپ در ارتباط باشید.

همکاران ما در بلیت تریپ آماده ارائه انواع خدمات فروش بلیط هواپیما تهران به کیش و سایر خطوط هوایی کشور به شما مسافرین گرامی می‌باشند. شما همچنین می‌توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش رفت و برگشت را از وب‌سایت ما نیز استعلام بگیرید و پس از بررسی، در صورت نیاز به راهنمایی با همکاران فروش ما در بلیت تریپ در تماس باشید.

 

در ادامه همچنان همراه ما باشید تا شما را با اصطلاحات و نکات مهم خرید بلیط هواپیما بیشتر آشنا کنیم.

 

 

انواع بلیط هواپیما تهران به کیش

انواع بلیط هواپیما

اگر تابه‌حال اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده باشید، حتماً دو اصطلاح بلیط هواپیما چارتر و بلیط هواپیما سیستمی را شنیده‌اید. در این بخش قصد داریم این دو نوع بلیط هواپیما را به شما توضیح دهیم و تفاوت‌های آن را بگوییم. در ابتدا به معرفی بلیط هواپیما سیستمی میپردازیم.

 

بلیط هواپیما سیستمی

با توجه به تعدد پروازها در مسیر تهران به کیش و کیش به تهران و همچنین سایر خطوط هوایی همچون مشهد به تهران و بالعکس، در میان شرکت های فروش بلیط هواپیما، دو نوع سیستم فروش بلیط پرواز مرسوم است که در این بخش به توضیح فروش بلیط هواپیما سیستمی می‌پردازیم.

بلیط پروازهای سیستمی به نحوه ای از فروش بلیط هواپیما اطلاق میگردد که به صورت کامل توسط نمایندگان رسمی شرکت‌های هواپیمایی داخلی یا خارجی ارائه می‌گردد و در این نوع بلیط پرواز، قوانین مصوب شرکت هواپیمایی اجرا میشود که در ادامه به توضیح برخی از این قوانین میپردازیم.

یکی از قوانین موجود در فروش بلیط هواپیما سیستمی این است که، برای مسافرین ۲ تا ۱۲ سال تخفیف‌های از ۲۰ تا ۵۰ درصد ارائه می‌گردد که بدین صورت مسافرین میتوانند بلیط هواپیما خود را زودتر و با تخفیف بیشتر خریداری کنند.

قانون دیگر که در بلیط های سیستمی وجود دارد این است که در صورتی مسافر بخواهد پرواز خود را به هر دلیلی کنسل کند، جریمه کنسلی پرواز طبق بخش‌نامه همان شرکت هواپیمایی محاسبه می‌گردد.

برخی از شرکت‌های هواپیمایی همچون ایران ایر، ماهان و آسمان خدمات فروش بلیط هواپیما سیستمی دارند و تمامی بلیط های این شرکت‌ها، در فروش سیستمی قیمت مصوب دارد و در زمان های پیک بازار بالاتر از قیمت مصوب نمی‌رود.

 

 

بلیط هواپیما چارتر

نوع دیگر فروش بلیط هواپیما، فروش بلیط هواپیما چارتری است که در این نوع بلیط هواپیما، آژانس‌های گردشگری اقدام به پیش‌خرید بخش یا تمام بلیط هواپیما از شرکت‌های هواپیمایی می‌کنند و به شرکت‌های هواپیمایی این تعهد را می‌دهند که بلیط های پرواز آن شرکت را به فروش برسانند. بلیط چارتری نیز دارای قوانین خاص خود است که در ادامه به برخی از این قوانین اشاره خواهیم کرد.

شرایط کنسلی در بلیط هواپیما چارتر، بر اساس قوانین آژانس هواپیمایی منظور میگردد و این شرایط در میان تمامی آژانس‌ها کاملاً متفاوت است. برخی از شرکت‌های هواپیمایی همچون معراج، اترک، زاگرس و کیش ایر خدمات فروش بلیط هواپیما چارتری دارند.

خوب تا اینجا تفاوت کلی میان بلیط هواپیما چارتری و بلیط هواپیما سیستمی را توضیح دادیم و حتماً متوجه شدید که چرا در برخی روزهای سال که تعطیلات خاصی وجود ندارد، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش و پرواز کیش به تهران ارزان‌تر فروخته می‌شود.

این نکته لازم به ذکر است که معمولاً بلیط هواپیما چارتری ارزان‌تر از بلیط هواپیما سیستمی فروخته می‌شود، به‌این‌علت که اگر هواپیما پر نشود، آژانس هواپیمایی متضرر می‌گردد و برای همین آژانس های هواپیمایی که اقدام به فروش بلیط هواپیما چارتری میکنند، بلیط هواپیما خود را ارزان‌تر ارائه می‌دهد تا هواپیما قبل از پرواز پر شود.

با توجه به همین موضوع، در بلیط پرواز چارتری در برخی اوقات تا ۸۰ درصد تخفیف نیز ارائه می‌شود تا هواپیما با مسافر کمتر پرواز نکند.

 

 

 

میانگین قیمت بلیط هواپیما کیش از شهرهای مهم ایران

میانگین قیمت بلیط هواپیما کیش از شهرهای مهم ایران

در این بخش نرخ برخی از بلیط های هواپیما کیش از شهرهای مهم ایران آورده شده است که این قیمت‌ها در روزهای مختلف متغیر است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش: ۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش: ۲۵۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش: ۳۰۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما تبریز به کیش: ۲۸۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما اهواز به کیش: ۲۴۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما اصفهان به کیش: ۲۲۰٫۰۰۰ هزار تومان

 

 

 

 

حداقل هزینه سفر به کیش

حداقل هزینه سفر به کیش

در ادامه می‌خواهیم هزینه سفر با هواپیما به کیش را با هم بررسی کنیم. همان‌طور که در بالا اشاره شد، بلیط هواپیما تهران به کیش یا بلیط هواپیما کیش به تهران، در زمان‌های غیر پیک بسیار پایین است و گاهی دیده‌شده که بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰ به مبلغ ۲۰ هزار تومان نیز فروخته شده است که در روزهای معمول، میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش و بالعکس حداقل ۲۲۰ هزار تومان است.

پس‌ از اینکه شما پا به جزیره کیش می‌گذارید، باید به محل اقامت خود بروید تا پس از استراحتی کوتاه، برای دیدن مکان‌های گردشگری کیش آماده شوید. هزینه اقامت در هتل‌های کیش بسیار متفاوت است و قیمت آن‌ها با توجه به درجه هتل، امکانات هتل، منطقه هتل و دیگر فاکتورها محاسبه می‌گردد.

هزینه رزرو اتاق در هتل‌های کیش در زمان‌های غیر پیک این جزیره تا ۸۰ هزار تومان برای هر شب است و شما می‌توانید در زمان‌های غیر پیک با هزینه بسیار کم، در هتل‌های این جزیره اقامت داشته باشید، اما در روزهای معمول، میانگین قیمت یک شب اقامت در هتل های کیش حداقل ۳۰۰ هزار تومان میباشد.

با توجه به در نظر گرفتن دو بخش اصلی هزینه‌های سفر به کیش یعنی بلیط هواپیما کیش و رزرو هتل در کیش، شما می‌توانید با بودجه‌ای در حدود ۳۰۰ هزار تومان در زمان‌های غیر پیک و در زمان‌های پیک با بودجه‌ای حداقل ۸۰۰ هزار تومان، تور تهران کیش چندروزه به این جزیره داشته باشید.

 

 

 

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به کیش

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به کیش

یکی از امکانات خوبی که مجموعه بلیت تریپ به مسافرین خود ارائه می‌دهد این است که شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران به کیش خود را چندین روز قبل از سفر خود با بهترین قیمت تهیه کنید.

همچنین لازم به ذکر است که شما می‌توانید بلیط لحظه آخری کیش را نیز از وب‌سایت ما تهیه کنید.

یکی از نکاتی که در این بخش به شما همراهان گرامی اعلام می‌کنیم این است که هزینه بلیط هواپیما تهران به کیش در فصول و ماه‌های مختلف، متغیر است و در فصول گرم سال با توجه به اینکه مسافر کمتری به این جزیره سفر می‌کند، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش بسیار پایین است و گاهی در برخی زمان‌ها قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش به ۲۰ هزار تومان نیز می‌رسد.

همچنین در ماه‌های پر مسافر جزیره کیش که معمولاً ماه‌های فروردین و اردیبهشت و فصل زمستان است، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش افزایش داده می‌شود و به همین علت، باید هزینه بالاتری را برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش پرداخت کنید.

با توجه به زیبایی‌های بسیاری که جزیره کیش دارد، بسیاری از مسافرین در فصل گرم سال هم به این جزیره سفر می‌کنند و با خرید بلیط هواپیما تهران به کیش ارزان در فصل گرم سال، به این نگین زیبایی خلیج همیشه فارس پای می‌گذارند و از جاذبه‌های دیدنی و تفریحی این جزیره لذت می‌برند.

 

 

 

رزرو بلیط هواپیما تهران به کیش

رزرو بلیط هواپیما تهران به کیش

یکی از راهکارهای خرید بلیط کیش لحظه آخری، استفاده از سیستم فروش بلیط هواپیما چارتر است که امروزه توسط اکثر آژانس‌های گردشگری همچون بلیت تریپ برای مسافران و گردشگران کشور ارائه می‌گردد.

در سیستم فروش بلیط هواپیما چارتر، شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما را جستجو و تهیه کنید. همچنین در این سیستم رزرو بلیط هواپیما تهران به کیش نیز قابل انجام است و شما می‌توانید با ورود به بخش خرید بلیط هواپیما در سایت بلیت تریپ، به راحتی بلیط کیش چارتر خود را تهیه نمائید و سفر راحت و مدرنی را تجربه کنید.

در سایت‌های فروش بلیط هواپیما تهران به کیش چارتر، سعی گردیده است که مسافرین بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران کیش را مشاهده کنند و پس از بررسی‌های لازم، بلیط مدنظر خود با خیالی آسوده و مطمئن خریداری کنند.

در سیستم فروش بلیط هواپیما چارتری، کاربران می‌توانند به راحتی بلیط هواپیما مدنظر خود را از میان تمامی شرکت‌های هواپیمایی بزرگ ایران همچون ایران ایر، ماهان، کیش ایر، معراج، آسمان و زاگرس انتخاب کنند.

ما در بلیت تریپ تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت بلیط هواپیما را به مسافرین گرامی ارائه دهیم. اگر شما هم قصد سفر به کیش یا هر نقطه دیگر ایران را دارید می‌توانید با استفاده از سیستم فروش بلیط هواپیما بلیت تریپ، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را پیدا کنید و رزرو نمایید و بعد از آن فقط از سفر خود لذت ببرید.

 

سفر به کیش

ساحل نقره ای، خورشید درخشان، آسمانی آبی، آبهای نیلگون، هوای پاک و آرامش بی نظیر، جزیره کیش را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است. این جاذبه های شگفت انگیز که در طی سالهای متمادی به وجود آمده است، موجب شده که این جزیره زیبا، به یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور تبدیل گردد.
یکى از شگقتی هاى جزیره مرجانی کیش، سواحل نقره فام آن است که کمتر منطقه ای در جهان را می ‌توان پیدا کرد که از لحاظ طبیعى این قدر زیبا و جذاب باشند. در ساحل نقره فام کیش کف دریا به دلیل شفافیت و زلالى آب تا عمق چند مترى قابل مشاهده است و به صورت آکواریوم طبیعى که در آن انواع ماهی های رنگارنگ زندگی میکنند، درآمده است.
اگر شما قصد دارید که به جزیره کیش سفر کنید و برای سفر خود قصد تهیه پروازهای ارزان قیمت به کیش دارید، ما در بلیط تریپ بهترین نرخ ها را برای شما ارائه میکنیم. شما در بلیط تریپ میتوانید در میان تمامی ایرلاین ها پرواز مدنظر خود را جستجو کنید و بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش را انتخاب کنید.

 

بهترین زمان سفر به کیش

با توجه به فصل های سال و وضعیت آب و هوای کیش، پیشنهاد ما به شما برای بهترین زمان سفر به کیش و خرید بلیط هواپیما تهران کیش ابتدای دی ماه تا اواخر اردیبهشت ماه است، زیرا در این ماه ها جزیره کیش هوای بسیار مطلوبی را دارا است و میتواند سفری بی نظیر را برای شما به ارمغان آورد.

وضعیت آب و هوا کیش

اگر میخواهید بدانید که جزیره کیش چه جور آب و هوای را دارا است، باید بگوئیم که آب و هوای جزیره کیش گرم و شرجی است و در ماه های تیر و مرداد معمولاً دمای هوا به بالاترین حد ممکن می رسد و در ماه های دی و بهمن به حداقل دما می رسد.

 

جاهای دیدنی کیش

همانطور که میدانید جزیره کیش یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس است و در این جزیره جاذبه های دیدنی مختلفی وجود دارد که مسافرینی که به این جزیره سفر میکنند، میتوانند لحظات خوبی را در این اماکن سپری نمایند.

در ادامه به معرفی برخی از جاذبه های جزیره کیش پرداخته ایم که شما میتوانید با کلیک روی هر کدام از این بخش ها، با جاذبه های گردشگری کیش بیشتر آشنا شوید.

 

لیست کاملی از بهترین تفریحات و جاذبه های دیدنی کیش که پیشنهاد میکنیم در سفر به کیش، از این جاذبه های دیدنی نیز بازدید کنید و برای خود خاطرات زیبایی را به یادگار بگذارید.

 

بلیط لحظه آخری تهران به کیش

هدف ما در سایت بلیط تریپ ارائه بهترین نرخ بلیط هواپیما کیش به مسافرین گرامی است و ارزان ترین بلیط های چارتری و لحظه آخری را در بخش خرید بلیط هواپیما نمایش میدهیم. پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما در مسیر تهران کیش، قیمت بلیط سایت های دیگر را با سایت بلیط تریپ مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما از ما نمائید. زیرا بلیط تریپ ارزان ترین قیمت پرواز چارتری را به مسافرین ارائه میدهد.
لازم به ذکر است که ایرلاین های زاگرس , کیش ایر , ایران ایر , معراج , سپهران , ماهان , قشم ایر , دارای پرواز مستقیم در مسیر تهران کیش می باشند که در طول هفته نیز ۳۸ پرواز از مبدا تهران به مقصد کیش انجام میگردد که تمامی این پروازها را شما میتوانید به راحتی از سایت بلیط تریپ خریداری کنید.

 

کلام آخر

اگر شما در موتور جستجو گوگل کلماتی همچون قیمت بلیط کیش هواپیمایی ماهان، قیمت بلیط تهران کیش ماهان، پرواز کیش به تهران امروز، بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت و بلیط کیش به تهران ارزان‌قیمت را جستجو کنید، وب سایت های گوناگونی را مشاهده میکنید که به ارائه بلیط هواپیما کیش میپردازند.

یکی از نکاتی که در هنگام تهیه بلیط هواپیما کیش باید در نظر داشته باشید این است که سایتی که از آن اقدام به خرید بلیط هواپیما میکنید، حتماً دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد و همچنین بخش تماس با ما نیز در سایت آن وجود داشته باشد که در صورت نیاز، بتوانید با بخش پشتیبانی آن در ارتباط باشید.

وب‌سایت بلیت تریپ با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین واحد پشتیبانی حرفه ای میتوانند برای شما تجربه خرید آسان و مطمئن را بوجود آورد. بدین منظور شما میتوانید با ورود به سایت بلیت تریپ، مقصد مورد نظر خود را انتخاب نمائید و پس از بررسی‌های لازم اقدام به خریداری بلیط هواپیما مدنظر خود کنید و در صورت داشتن هرگونه سؤال در این پروسه میتوانید از طریق بخش تماس با ما، با همکاران واحد فروش و پشتیبانی بلیت تریپ در ارتباط باشید.

هدف ما ارائه بهترین خدمات در سریعترین زمان ممکن به شما مسافرین گرامی میباشد و امیدواریم بتوانیم، رضایت شما را جلب نمائیم.

 

جهت تهیه بلیط تنها کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان بلیط تریپ بهره بگیرید.

شماره های تماس مشاوره رایگان خرید بلیط هواپیما ارزان

۰۹۱۵۹۲۳۹۷۱۴ – ۰۹۱۵۱۰۹۸۸۹۵ – ۰۹۳۹۴۰۳۳۶۷۶ – ۰۹۳۳۷۷۱۴۴۲۳ – ۰۵۱۳۵۰۹۱۲۲۹

26 دیدگاه ها

 1. سعید گفت:

  سلام
  قیمت بلیط ایام تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد چند هست؟

 2. ندا گفت:

  قیمت ها خوبه
  ایا تخفیف هم داره؟

 3. پانته آ گفت:

  سلام
  برای مسیرهای دیگه هم فروش بلیط هواپیما دارید؟
  ایا تخفیف هم تو سایتتون میدید؟

 4. محمدرضا اصلانی گفت:

  سلام
  پروازهای جزیره کیش از کدام ترمینال از مبداء تهران انجام میشه؟

 5. مینا اکبرزاده گفت:

  سلام
  قیمت بلیط هواپیما برای کودک و نوزاد چطوری هست؟ ایا قیمت بلیط کمتر هست؟

  • با سلام
   بلیط های چارتری دارای دو نرخ است. قیمت بلیط برای نوزاد (زیر ۲ سال) که احتیاج به صندلی ندارد متفاوت است و بالاتر از ۲ سال بزرگسال محسوب می شود. بلیط های سیستمی دارای ۳ نرخ است. قیمت بلیط برای نوزاد (زیر ۲ سال)، کودک (۲ تا ۱۲ سال) و بزرگسال (بالای ۱۲ سال) متفاوت است. قابل ذکر است که برای نوزاد صندلی جداگانه اختصاص نمی یابد. هنگام خرید بلیط می توانید نوع چارتر یا سیستمی بودن آن را مشاهده نمایید و بلیط مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید.

 6. سمیه عبیدی گفت:

  سلام
  ببخشین یک سوال از خدمت شما داشتم
  وقتی که بلیط رو خریداری میکنیم، باید چند ساعت قبلش فرودگاه باشیم؟ چون شنیدم میگن باید حداقل ۱ ساعت قبلش تو فرودگاه باشی
  ممنون

  • سلام
   بله صحیح است
   در پروازهای داخلی باید حداقل ۱ ساعت قبل از پرواز هواپیما و در پروازهای خارجی ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است ۴۰ دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر مربوطه بسته خواهد شد.

 7. مینا سادات فر گفت:

  سلام
  وقت شما بخیر
  آیا برای نوزاد هم باید بلیط خریداری کنیم؟ فرزند من الان ۹ ماهش هست

  • با سلام
   چنانچه سن کودک شما زیر ۲ سال است نیازی به تهیه بلیط هواپیما برای فرزند خود ندارید، ولی باید زمان تایید بلیط در فرودگاه به ایرلاین مربوطه مراجعه و اعلام کنید و بیمه پرواز برای کودک دریافت نمایید .

 8. لیلا آذری گفت:

  سلام
  اگر ما از شما بلیط هواپیما رو خریداری کنیم و ایمیل یا پیامک تایید خرید بلیط هواپیما برای ما ارسال نشه باید چکار کرد ؟

 9. رضا زاهدی گفت:

  سلام
  آیا نظارت دقیق روی شرکت های چارتر کننده یا کسانی که بلیط اینترنتی هواپیما میفروشن هست؟ از کجا مطمئن بشیم که سایت معتبره

  • با سلام و تشکر از ارسال نظر شما
   نه نظارت دقیقی نیست مثلا بعضی از شرکت های نا معتبر زیر مجموعه آژانس هواپیمایی نیستند و مجوز های لازم ندارند فقط پنل فروش بلیط را از یک شرکت اجاره کردند و به دلیل مشکلات مالی که دارند در بعضی موارد برگشت مبلغ مسافر از کنسلی پرواز ممکن چند ماه طول بکشد.
   ما پیشنهاد به مسافران عزیز میکنیم به دلیل که خرید اینترنتی میکنند و کلاهبرداری های زیاد شده بابت خرید بلیط هواپیما حتما از شرکت های که مجوز های لازم و صاحب آژانس هواپیمایی هستند بلیط خریداری کنند و گول تبلیغات یا برای مبلغی ارزان تر از جای غیر معتبر خریداری نکنند

 10. سارینا آزادمنش گفت:

  سلام
  قیمت هاتون خوبه
  برای خرید باید چه اقدامی کنیم؟

 11. احمدرضا عابدینی گفت:

  سلام
  مقدار بار مجاز در پرواز چقدره؟

  • با سلام
   مقدار بار مجاز توسط قوانین خطوط پرواز هوایی مشخص می شود. هر شرکت هواپیمایی مقدار بار مجاز مربوط به خود را دارد که در وب سایت های آنها اطلاعات قرار دارد

   • سلام
    لیست اشیایی که مسافران میتوانند به عنوان بار دستی رایگان در داخل هواپیما حمل نمایند به شرح ذیل است: صندلی چرخدار بیمار، گهواره کوچک دستی و غذای کودک، یک دوربین شکاری و یک دوربین عکاسی، مقدار مناسبی مجله و یا کتاب، یک عدد کیف دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.

 12. احمد گفت:

  سلام
  فرودگاه مهراباد مختص چه ایرلاین هایی هست؟

 13. ساناز گفت:

  سلام
  ایا قیمت بلیط هواپیما در چند هفته آینده گران تر میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *