لطفاً به این صفحه رای دهید
[تمام آرا: 588 میانگین آرا: 3.8]

بلیط هواپیما تهران به کیش | بلیط هواپیما کیش به تهران

به بخش معرفی خرید بلیط هواپیما تهران به کیش و بلیط هواپیما کیش به تهران، بلیط تریپ خوش آمدید. همراهان گرامی در این بخش قصد داریم مهمترین سوالات و پرسش های ذهن شما را پاسخ دهیم و در انتهای این بخش، اگر قصد خرید بلیط هواپیما کیش را داشته باشید، به شما نحوه خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کیش را آموزش میدهیم. پس با بلیط تریپ در این بخش جذاب همراه باشید.

 

اگر شما قصد سفر با هواپیما به جزیره کیش یا تهران را داشته باشید، قبل از شروع سفر، سوالات و پرسش های گوناگونی در ذهن شما بوجود می آید که به دنبال پاسخی واضح برای سوالات خود هستید. به عنوان مثال شاید سوالاتی همچون سوالات زیر در ذهن شما خطور کند که قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

بلیط تریپ, خرید بلیط هواپیما آنلاین

چه نکاتی در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش باید رعایت کنم؟

چه روش های برای خرید بلیط هواپیما کیش به تهران یا بلیط هواپیما تهران به کیش وجود دارد؟

چگونه بهترین نرخ بلیط هواپیما تهران به کیش رو تشخیص بدم؟

چگونه بلیط هواپیما ارزان کیش از سایت های خرید آنلاین بلیط هواپیما خرید کنم؟

بلیط لحظه آخری کیش چیست و چطور میتوان بلیط لحظه آخری خریداری نمود؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش رفت و برگشت چقدر است؟

جاهای دیدنی کیش کدامند و برای بازدید اماکن دیدنی کیش باید چه اقداماتی انجام داد؟

در بازگشت به تهران چگونه مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران را پیدا کنیم؟

و برخی سوالات دیگر که در این بخش به پاسخ این سوالات خواهیم پرداخت. همچنان با ما همراه باشید تا در پایان این بخش شما را با بهترین قیمت در خرید بلیط هواپیما تهران به کیش و همچنین بلیط هواپیما کیش به تهران همراهی کنیم تا از سفر خود به این دردانه خلیج‌فارس لذت ببرید.

 

 

هر آنچه باید درباره خرید بلیط هواپیما کیش بدانید!

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان، قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران، ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به تهران و بلیط هواپیما تهران به کیش چارتر کلماتی هستند که شاید قبل از آغاز سفر شما به جزیره کیش ذهن شما رو مشغول کرده باشد.

بسیاری از گردشگرانی که قصد سفر به جزیره کیش برای تفریح یا تجارت دارند، معمولاً قبل از شروع سفر خود، بلیط هواپیما رفت و برگشت خود را تهیه می‌کنند. در این بین برخی از مسافرینی که از شهرهای مختلف ایران همانند مشهد، تبریز، شیراز، اصفهان و تهران به کیش سفر کرده‌اند پس از اقامت خود در جزیره کیش، برای بازگشت به شهر خود به دنبال نرخ بلیط هواپیما کیش به شهر خود هستند تا بتوانند با کمترین قیمت، بلیط هواپیما برگشت خود را تهیه کنند.

راه‌های مختلفی برای رزرو بلیط هواپیما کیش به اکثر شهرهای ایران برای مسافرینی که در جزیره کیش حضور دارند، وجود دارد که در ادامه این بخش، به شما کمک میکنیم تا بتوانید بهترین بلیط هواپیما ی کیش به تهران یا بلیط برگشت سایر خطوط هوایی کشور را تهیه کنید.

در ابتدا میخواهیم شما را با انواع بلیط هواپیما آشنا کنیم که میتواند دید شما را قبل از خرید بلیط هواپیما روشن کند.

 

انواع بلیط هواپیما

انواع بلیط هواپیما

اگر تابه‌حال اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده باشید، حتماً دو اصطلاح بلیط هواپیما چارتر و بلیط هواپیما سیستمی را شنیده‌اید. در این بخش قصد داریم این دو نوع بلیط هواپیما را برای شما توضیح دهیم و تفاوت های این دو نوع بلیط را به شما بگوئیم.

 

بلیط هواپیما سیستمی

بلیط هواپیما سیستمی به نحوه ای از فروش بلیط هواپیما اطلاق میگردد که به صورت کامل توسط نمایندگان رسمی شرکت‌های هواپیمایی داخلی یا خارجی ارائه می‌گردد و در این نوع بلیط هواپیما، قوانین مصوب شرکت هواپیمایی اجرا میشود که در ادامه به توضیح برخی از این قوانین میپردازیم.

 • یکی از قوانین موجود در فروش بلیط هواپیما سیستمی این است که، برای مسافرین ۲ تا ۱۲ سال تخفیف‌های از ۲۰ تا ۵۰ درصد ارائه می‌گردد که بدین صورت مسافرین میتوانند بلیط هواپیما خود را زودتر و با تخفیف بیشتر خریداری کنند.
 • قانون دیگر که در بلیط های سیستمی وجود دارد این است که در صورتی مسافر بخواهد پرواز خود را به هر دلیلی کنسل کند، جریمه کنسلی پرواز طبق بخش‌نامه همان شرکت هواپیمایی محاسبه می‌گردد.

برخی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر داخلی همچون ایران ایر، ماهان و آسمان خدمات فروش بلیط هواپیما سیستمی را ارائه میدهند و تمامی بلیط های این شرکت‌ها، در فروش سیستمی قیمت مصوب دارد و در زمان های پیک بازار بالاتر از قیمت مصوب نمی‌رود.

 

بلیط هواپیما چارتر

نوع دیگر فروش بلیط هواپیما، فروش بلیط هواپیما چارتری است که در این نوع فروش بلیط هواپیما، آژانس‌های گردشگری اقدام به پیش‌خرید بخش یا تمام بلیط هواپیما از شرکت‌های هواپیمایی می‌کنند و به شرکت‌های هواپیمایی این تعهد را می‌دهند که بلیط های پرواز آن شرکت را به فروش برسانند. بلیط چارتری نیز همانند بلیط های سیستمی دارای قوانین خاص خود است که در ادامه به برخی از این قوانین اشاره خواهیم کرد.

 • اگر مسافر بخواهد پرواز خود را به هر دلیلی کنسل کند، شرایط کنسلی در بلیط هواپیما چارتر، بر اساس قوانین آژانس هواپیمایی منظور میگردد و این شرایط در میان تمامی آژانس‌ها کاملاً متفاوت است.
 • تعیین قیمت بلیط چارتر بر عهده آژانس هواپیمایی چارترکننده است و آژانس ها میتوانند بلیط هواپیما را با کمترین قیمت به مسافرین ارائه دهند. در برخی از روزها قیمت بلیط هواپیما به ۲۰٫۰۰۰ تومان نیز میرسد.

برخی از شرکت‌های هواپیمایی همچون معراج، اترک، زاگرس و کیش ایر علاوه بر ارائه بلیط سیستمی، خدمات فروش بلیط هواپیما چارتری نیز دارند.

 

تا اینجا تفاوت کلی میان بلیط هواپیما چارتری و بلیط هواپیما سیستمی را توضیح دادیم و حتماً متوجه شدید که چرا در برخی روزهای سال که تعطیلات خاصی وجود ندارد، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش و پرواز کیش به تهران ارزان‌تر فروخته می‌شود.

این نکته لازم به ذکر است که معمولاً بلیط هواپیما چارتری ارزان‌تر از بلیط هواپیما سیستمی فروخته می‌شود، به‌این‌علت که اگر هواپیما پر نشود، آژانس هواپیمایی متضرر می‌گردد و برای همین آژانس های هواپیمایی که اقدام به فروش بلیط هواپیما چارتری میکنند، بلیط هواپیما خود را ارزان‌تر ارائه می‌دهد تا هواپیما قبل از پرواز پر شود.

با توجه به همین موضوع، در بلیط پرواز چارتری در برخی اوقات تا ۸۰ درصد تخفیف نیز ارائه می‌شود تا هواپیما با مسافر کمتر پرواز نکند.

 

 

انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما کیش به تهران و یا بلیط هواپیما تهران به کیش

انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما کیش به تهران

همان‌طور که در ابتدای این بخش توضیح داده شد، گردشگرانی که قصد مسافرت دارند و برای طی نمودن مسافت سفر خود استفاده از هواپیما را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند بلیط هواپیما خود را از روش‌های مختلفی تهیه کنند که در ادامه به توضیح انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما می‌پردازیم.

 

خرید مستقیم بلیط هواپیما کیش از وب‌سایت‌های هواپیمایی کشور

یکی از روش‌های خرید بلیط هواپیما همچون بلیط هواپیما کیش به تهران، خرید مستقیم بلیط از وب‌سایت‌های هواپیمایی کشور است. در این روش مسافرینی که قصد خرید بلیط هواپیما کیش را دارند، باید در ابتدا وارد سایت هواپیمایی مدنظر خود شوند و از طریق بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط مدنظر خود را رزرو و خرید کنند.

در این روش مسافرین می‌توانند به صورت مستقیم و با نرخ مصوب بلیط را از شرکت‌های هواپیمایی خرید کنند و پس از تهیه بلیط، در تاریخ مشخص‌شده با در دست داشتن تیکت خریداری‌شده، به فرودگاه مربوطه مراجعه کنند و سفر خود را انجام دهند. این نوع خرید بلیط هواپیما به خرید بلیط هواپیما سیستمی نیز شهرت دارد که برخی از آژانس‌های هواپیمایی و گردشگری در کشور نیز به ارائه و فروش این نوع بلیط پرواز نیز می‌پردازند.

بلیط هواپیمایی که به صورت مستقیم از شرکت هواپیمایی خریداری میشود، قابلیت استرداد با کسر مبلغ جریمه را دارد و در صورت نیاز میتوانید بلیط خود را کنسل کنید.

 

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری

روش دیگری که در میان مسافرین برای خرید بلیط هواپیما مرسوم است، خرید بلیط هواپیما از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری همچون آژانس گردشگری اندیشه نوین گردشگری ایرانیان (بلیط تریپ) است. در این روش مسافرین جهت تهیه بلیط هواپیما مدنظر خود همچون بلیط هواپیما کیش به تهران و یا بلیط هواپیما تهران به کیش، باید به دفاتر و آژانس های گردشگری و مسافرتی مراجعه کنند.

مسافرین پس از مراجعه به این دفاتر باید با مسئولین فروش بلیط هواپیما در این دفاتر در ارتباط باشند و مقصد موردنظر خود را به آن‌ها بگویند. بعدازآن مسئول فروش بلیط هواپیما بر اساس تاریخ و ساعت مدنظر مسافر، بلیط هواپیما درخواستی را خریداری و برای مسافر صادر می‌کند و بلیط نهایی را به مسافر تحویل می‌دهد. مسافرین نیز پس از تهیه بلیط، در تاریخ مشخص‌شده با در دست داشتن تیکت خریداری‌شده، به فرودگاه مراجعه می‌کنند و سفر خود را انجام دهند.

در این روش خرید بلیط پرواز، مسافر می‌تواند از میان بلیط هواپیما سیستمی یا بلیط هواپیما چارتری که مسئول فروش بلیط به مسافر پیشنهاد می‌دهد، بلیط مدنظر خود را انتخاب کند.

همان‌طور که در بخش بالا توضیح داده شد، معمولاً بلیط هواپیما چارتر ارزان‌تر از بلیط هواپیما سیستمی فروخته می‌شود و مسافرین می‌توانند با استفاده از سیستم فروش بلیط چارتر، سفر ارزان‌تری را داشته باشند.

 

خرید بلیط هواپیما تهران به کیش از وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما

روش آخری که در بخش انواع روش‌های تهیه بلیط هواپیما به توضیح آن می‌پردازیم، خرید بلیط هواپیما از وب‌سایت‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما همچون وب سایت بلیط تریپ است که در سال‌های اخیر در میان مسافرینی که از هواپیما برای طی نمودن مسافت سفر خود استفاده می‌کنند بسیار مورد استقبال قرارگرفته است.

در این روش مسافرین در ابتدا مقصد مورد نظر خود را در موتورهای جستجو همچون گوگل جستجو می‌کنند و وارد سایت‌های که در نتایج کلمه مدنظر خود توسط گوگل نمایش داده می‌شوند، می‌گردند.

معمولاً کاربران کلماتی همچون بلیط هواپیما ارزان، بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان‌قیمت، بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰، بلیط هواپیما چارتر را در گوگل برای تهیه بلیط هواپیما خود جستجو می‌کنند.

مسافرین پس از ورود به سایت مدنظر می‌توانند در بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما، مبدأ و مقصد خود را در بخش‌های تعیین‌شده وارد کنند و گزینه جستجو را بزنند تا سیستم لیست کاملی از پروازهای مدنظر بازدیدکننده را به آن‌ها نمایش دهد.

پس از نمایش لیست پروازها، کاربر می‌تواند فیلترهای مدنظر خود همچون ساعت پرواز، تاریخ پرواز، نوع هواپیما، نوع بلیط و ایرلاین مدنظر را در نتایج نمایش داده‌شده اعمال کند تا پرواز ایده آل خود را پیدا کند.

پس از بررسی‌های نهایی نتایج نمایش داده‌شده، کاربر می‌تواند بلیط هواپیما مدنظر خود را از سیستم خریداری کند و پس‌ازآن در تاریخ مشخص‌شده با در دست داشتن تیکت خریداری‌شده، به فرودگاه مراجعه کند و سفر خود را انجام دهد.

در این روش نیز مسافرین می‌توانند بلیط هواپیما مدنظر خود را از میان انواع بلیط های هواپیما چارتری و بلیط هواپیما سیستمی انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که در اکثر وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما بصورت آنلاین، بیشتر بلیط هواپیما چارتری ارائه می‌گردد.

 

در روش خرید بلیط هواپیما از وب‌سایت‌های فروش بلیط آنلاین مسافرین باید نکاتی را قبل از انجام خرید بلیط هواپیما مدنظر خود رعایت کنند که در ادامه به این نکات می‌پردازیم.

 • نکته اولی که باید به آن توجه نمود این است که وب‌سایت فروش بلیط آنلاینی که از آن میخواهیم خرید را انجام دهیم، حتماً نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشد. برای این‌که اطمینان پیدا کنید که وب سایتی که از آن اقدام به خرید بلیط هواپیما کیش به تهران یا هر خط هوایی دیگر می‌کنید، نماد اعتماد الکترونیکی را دارد یا خیر، می‌توانید به وب‌سایت https://enamad.ir مراجعه کنید و در بخش استعلام آن، آدرس سایت مدنظر را وارد کنید. در صورتی که وب‌سایت مدنظر دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد، اطلاعات آن در این سایت نمایش داده می‌شود.
 • نکته بعدی که باید در هنگام خرید بلیط هواپیما از وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما به آن توجه نمود، بخش اطلاعات تماس و پشتیبانی سایت فروشنده بلیط پرواز است. حتماً از وب‌سایت‌هایی بلیط هواپیما خود را تهیه کنید که اطلاعات تماس در سایت آن‌ها وجود داشته باشد تا در صورت نیاز بتوانید با بخش پشتیبانی آن سایت در تماس باشید.
 • نکته آخری که باید در هنگام خرید بلیط هواپیما تهران به کیش به آن توجه نمود این است که هنگامی‌که از طریق وب‌سایت فروش بلیط هواپیما وارد درگاه بانکی جهت پرداخت وجه پرواز خود می‌شوید، حتماً به آدرس url سایت و اطلاعات پذیرنده دقت داشته باشید. تمامی آدرس‌های وب‌سایت‌های پرداخت بانکی باید با پیشوند https آغاز شوند. همچنین اطلاعات فروشنده بلیط نیز در صفحه نمایش داده می‌شود که باید با اطلاعات سایت برابر باشد.

 

 

مقایسه انواع روش‌های خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

مقایسه انواع روش‌های خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

با توجه به توضیحات ارائه‌شده در بخش‌های ابتدایی این مقاله، انتخاب روش خرید به نظر شخصی مسافر برمی‌گردد که از کدام روش بلیط هواپیما خود را تهیه کند. در هر کدام از روش‌های ارائه‌شده فوق، معایب و مزایای وجود دارد که می‌تواند در انتخاب روش خرید تأثیرگذار باشد.

به عنوان نمونه اگر بلیط هواپیما کیش به تهران خود را با استفاده از روش اول که خرید مستقیم بلیط هواپیما کیش به تهران از وب‌سایت‌های هواپیمایی کشور است انجام دهید، شما باید بلیط هواپیما خود را با نرخ مصوب شرکت هواپیمایی خریداری کنید و در صورت کنسلی، فقط جریمه کنسلی را پرداخت کنید.

این در حالی است که در روش های دیگر، شما می‌توانید بلیط خود را در صورت امکان با قیمت کمتر از نرخ مصوب خریداری نمایید و بدین ترتیب در هزینه سفر خود صرفه‌جویی انجام دهید.

در روش دوم نیز شما با خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری باید علاوه بر نرخ بلیط هواپیما، مبلغی را نیز به عنوان کارمزد خرید بلیط هواپیما به مسئول فروش بلیط هواپیما شرکت مسافرتی بدهید. این مبلغ نیز موردی بدیهی است و شما در ازای ارائه خدمات خرید بلیط هواپیما که آژانس مسافرتی برای شما انجام می‌دهد، مبلغی را به عنوان کارمزد به آژانس مسافرتی می‌دهید.

اما در روش سوم شما می‌توانید بلیط هواپیما کیش خود را به صورت مستقیم و با نرخ رقابتی تهیه کنید. در روش خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما شما می‌توانید کلیه نرخ‌های بلیط هواپیما مدنظر را مشاهده کنید و از میان آن‌ها، بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما خود را خریداری کنید.

در این روش شما فقط هزینه بلیط هواپیما خود را پرداخت می‌کنید و نیازی به پرداخت کارمزد اضافه به سایت ندارید.

پس با توجه به توضیحات ارائه‌شده، روش آخر که خرید از وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، روشی به‌صرفه‌تر بوده که با استفاده از آن شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما برای مقصد موردنظر خود را تهیه کنید.

همچنین ما به شما این پیشنهاد را می‌دهیم که همیشه قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما در مسیر کیش به تهران یا تهران به کیش، حتماً قیمت بلیط هواپیما را در چندین سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما باهم مقایسه نمایید و پس از بررسی‌های لازم، اقدام به خرید بلیط کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش و بلیط هواپیما کیش به تهران

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش

 

همان‌طور که میدانید جزیره کیش، یکی از مناطق توریستی مهم ایران محسوب میگردد و در ماه‌های مختلف سال، این جزیره میزبان مسافرین و گردشگران متعددی است. برای سفر به جزیره کیش شما می‌توانید از راه‌های زمینی، هوایی و دریایی استفاده کنید که استفاده از هواپیما برای سفر به کیش، در میان مسافرین متداول‌تر است.

در فرودگاه جزیره کیش، روزانه بیش از هشتاد پرواز ورود و خروج دارد و این فرودگاه بین المللی اولین میزبان مسافرین و گردشگرانی است که از نقاط مختلف ایران برای تجارت یا تفریح به این جزیره سفر می‌کنند. همچنین در جزیره کیش شما میتوانید در هتل های لوکس کیش اقامت داشته باشید و لحظات به یادماندنی با خدمات ویژه را به وجود آورید.

ما برای شما همراهان گرامی در جدول زیر، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش و همچنین بلیط هواپیما کیش به تهران در ۲۰ روز آینده را قرار داده ایم که شما میتوانید نرخ بلیط هواپیما کیش را برای روزهای آتی مشاهده کنید.

همچنین این امکان برای شما فراهم شده است که با کلیک برروی دکمه خرید بلیط در پایین جدول زیر، اقدام به خرید بلیط هواپیما در تاریخ مدنظر خود کنید.

مسیر حرکت پروازمسیر حرکت پروازتاریخ پرواز
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۰
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۱
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۲
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۳
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۴
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۵
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۶
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۷
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۸
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۱۹
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۰
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۱
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۲
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۳
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۴
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۵
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۶
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۷
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۸
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۲۹
تهران به کیشبلیط کیش به تهران۱۳۹۷/۰۷/۳۰

اگر شما به دنبال نرخ بلیط هواپیما تهران به کیش هستید و دوست دارید قبل از سفر به کیش، مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش را داشته باشید و همچنین اگر هم اکنون در جزیره زیبای کیش حضور دارید و میخواهید ارزان ترین بلیط هواپیما کیش به تهران را تهیه کنید، همکاران ما در بلیت تریپ آماده ارائه انواع خدمات فروش بلیط هواپیما تهران به کیش و بلیط هواپیما کیش به تهران و سایر خطوط هوایی کشور به شما مسافرین گرامی می‌باشند.

شما می‌توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش رفت و برگشت را از وب‌سایت ما نیز استعلام بگیرید و پس از بررسی، در صورت نیاز به راهنمایی با همکاران فروش ما در بلیت تریپ در تماس باشید.

 

 

میانگین قیمت بلیط هواپیما کیش از شهرهای مهم ایران

میانگین قیمت بلیط هواپیما کیش از شهرهای مهم ایران

در این بخش نرخ برخی از بلیط های هواپیما کیش از شهرهای مهم ایران آورده شده است که این قیمت‌ها در روزهای مختلف متغیر است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش: ۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش: ۲۵۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش: ۳۰۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما تبریز به کیش: ۲۸۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما اهواز به کیش: ۲۴۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما اصفهان به کیش: ۲۲۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران: ۲۸۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز: ۲۲۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد: ۲۹۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما کیش به تبریز: ۲۳۵٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت بلیط هواپیما کیش به اهواز : ۲۸۰٫۰۰۰ هزار تومانقیمت بلیط هواپیما کیش به اصفهان : ۲۷۵٫۰۰۰ هزار تومان

 

 

 

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما از سایت بلیط تریپ

راهنمای خرید بلیط هواپیما

 

در این بخش قصد داریم نحوه خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت را در سایت بلیط تریپ به شما همراهان گرامی آموزش دهیم. شما میتوانید با طی نمودن مراحل زیر، بلیط هواپیما مدنظر خود را از سایت بلیط تریپ خریداری کنید. پس اگر قصد تهیه بلیط هواپیما تهران به کیش یا بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان قیمت را دارید با ما در این بخش همراه باشید.

شما در ابتدا باید جهت خرید بلیط هواپیما کیش به سامانه اینترنتی فروش بلیط هواپیما بلیط تریپ به آدرس http://ticket.bilittrip.com مراجعه کنید. پس از اینکه وارد سامانه فروش بلیط هواپیما بلیط تریپ شدید، در ابتدا باید مسیر پرواز خود را از بین مسیرهای پیشنهادی انتخاب و یا در کادر سمت راست “به کجا پرواز می‌کنید” مبدأ و مقصد پرواز را وارد نمایید. پس از اینکه شهر مبدا و مقصد را انتخاب کردید، روی دکمه “جستجو” کلیک کنید.
لازم به ذکر است که در بخش شهر مبدا و مقصد شما پس از وارد کردن چند حرف از شهر مدنظر خود، سامانه به صورت هوشمند لیست شهرهای مشابه را برای شما باز می‌کند که باید از بین آن‌ها شهر موردنظر را انتخاب نمایید.
راهنمای خرید بلیط هواپیما

 

پس از کلیک روی گزینه جستجو، سامانه بلیط تریپ بهترین قیمت بلیط هواپیما مسیر انتخابی را تا ۱۵ روز آینده برای شما نمایش می‌دهد. شما میتوانید جهت مشاهده تمامی پروازها بر روی تاریخ موردنظر کلیک کنید تا سامانه کلیه پروازهای تاریخ مذکور را به شما نمایش دهد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

شما میتوانید با کلیک بر روی تاریخ موردنظر، لیست کلیه پروازهای آن روز را به ترتیب کمترین قیمت مشاهده کنید. پس از بررسی مواردی همچون زمان پرواز ، ظرفیت هواپیما ، نوع بلیط (بلیط چارتری یا بلیط سیستمی) و شرکت هواپیمایی، باید در این بخش بروی پرواز مدنظر کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی خرید بلیط هواپیما شوید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

 

در مرحله بعد صفحه مشخصات مسافر برای شما بازخواهد شد که باید اطلاعات مورد نیاز را با نهایت دقت تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که مشخصات پرواز انتخابی در کادر سمت راست آورده شده که می‌توانید پرواز خود را مجدداً کنترل نمائید. در بخش ورود اطلاعات مسافر باید موارد زیر را رعایت کنید.

 • در کادر (۱) نام خود را به زبان لاتین وارد نمایید.
 • در کادر (۲) نام خانوادگی خود را به زبان لاتین وارد نمایید.
 • در کادر (۳) برای پروازهای داخلی کد ملی و برای پروازهای خارجی شماره پاسپورت خود را بنویسید.
 • در کادر (۴) شماره موبایل همراه خود را بنویسید.
 • در کادر (۵) عبارت امنیتی که در تصویر بالای کادر نمایان شده است را وارد نمایید، پس از اطمینان از صحیح وارد شدن اطلاعات بر روی دکمه رزرو کلیک نمایید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

پس از ورود اطلاعات صحیح مسافر در مرحله قبل، در مرحله بعد مشخصات وارد شده توسط شما نمایش داده خواهد شد. در این بخش نیز شما باید اطلاعات زیر را در کادرهای مورد نظر وارد کنید.

 • در کادر (۱) آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. (بلیط هواپیما صادر شده به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد)
 • در صورت عدم تمایل به دریافت بلیط در ایمیل ، ۱@۱٫ir را وارد نمایید.

پس‌از ورود اطلاعات فوق جهت پرداخت نهایی بلیط هواپیما خود بر روی دکمه “پرداخت” کلیک نمایید. در این بخش سامانه بلیط تریپ به شما پیامی خواهد داد که از شما این سوال را میپرسد که آیا به اطلاعات وارد شده اطمینان دارید و نیازی به بازنگری مجدد در زمان پرواز، مبدأ و مقصد پرواز ندارید، که شما پس از چک مجدد و اطمینان از صحت اطلاعات ،گزینه “از اطلاعات پرواز خود اطمینان دارم” را باید تیک بزنید و مجدداً روی دکمه “پرداخت” کلیک نمایید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

در این مرحله شما به درگاه اینترنتی بانک جهت پرداخت وجه بلیط هواپیما وصل خواهید شد که باید شماره کارت بانکی، رمز دوم، کد CVV2 ، تاریخ انقضا را وارد نمایید و روی دکمه پرداخت کلیک نمایید تا هزینه بلیط هواپیما از حساب شما کسر گردد.
پس از پرداخت حتماً روی دکمه “تکمیل فرآیند خرید” کلیک کنید تا پرداخت شما نهایی شود، در غیر این صورت وجه به حسابتان برگشت خواهد گشت و بلیط برای شما صادر نخواهد شد.
راهنمای خرید بلیط هواپیما

پس از طی نمودن مراحل فوق و پرداخت موفق، بلیط هواپیما برای شما به صورت آنی صادر خواهد شد و شما میتوانید بلیط هواپیما خریداری شده را رویت و چاپ نمائید.

 

 

چگونه بلیط هواپیما خریداری شده را کنسل کنیم؟

کنسل کردن بلیط هواپیما

یکی از اقداماتی که مسافرین گاهاً به دلیل مشکلات پیش بینی نشده که برایشان بوجود می آید انجام میدهد، کنسل کردن بلیط هواپیما است. با توجه به اینکه بلیط پروازهای چارتر غیرقابل کنسل کردن می‌باشند و اگر مسافری قصد کنسل کردن بلیط هواپیما خود را داشته باشد، شرکت چارتر کننده، وجهی را به سبب کنسل شدن بلیط هواپیما به مسافر پرداخت نمیکند.
البته این موضوع مربوط به زمانی بود که شرکت های چارترکننده متعددی وجود نداشت و شرکت های محدودی که اقدام به فروش بلیط چارتر میکردند، این خدمت را به مسافرین ارائه نمیدادند. اما در چند سال اخیر با توجه به گسترش آژانس‌های مسافرتی چارترکننده بلیط هواپیما، رقابت تنگاتنگی بین آژانس های هواپیمایی بوجود آمد و هر کدام از این شرکت ها برای جلب رضایت مشتری خدمات مختلفی را ارائه دادند.
یکی از خدماتی که در چند سال اخیر در میان آژانس های هواپیمایی گسترده شده است، امکان کنسلی بلیط چارتری با کسر جریمه است که این امکان را به مسافر میدهد در صورتی که بلیط هواپیما خود را طبق ضوابط اعلام شده، کنسل کند، مبلغی را بعنوان جریمه پرداخت کند و الباقی مبلغ خود را بازپس گیرد.
بنابراین مسافرین میتوانند در صورت نیاز به استرداد بلیط هواپیما خریداری شده خود، طبق قوانین چارتر کننده، بلیط را مسترد کرده (و در صورتی که بلیط چارتری از نوع کنسل پذیر بود) پس از دریافت وجه از چارتر کننده مبلغ بلیط با کسر خسارات به مسافر عودت داده خواهد شد.

 

قوانین استرداد بلیط هواپیما چارتر در بلیط تریپ

کنسل کردن بلیط هواپیما

بلیط تریپ تنها تأمین‌کننده بلیت است و تأمین‌کننده تنها وظیفه‌ی تأمین بلیط برای مسافران را دارد و در اصل واسطه‌ای بین مسافر و آژانس چارتر کننده خواهد بود. بنابراین بلیط تریپ هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال استرداد، تغییر نام، جابجایی بلیط، قصور شرکت‌های هواپیمایی و یا چارتر کنندگان اعم از شرایط و قوانین کنسلی، جا ماندن مسافر، تأخیر و یا تعجیل پرواز، سوار نکردن مسافر و عودت با تأخیر پول به مسافر و سایر مشکلات احتمالی را نخواهد داشت.
اما با توجه به اینکه بلیط تریپ به دنبال کسب رضایت بالای مشتریان خود است، در صورت نیاز استرداد بلیط توسط مسافر تا حد ممکن پیگیری موارد فوق را با تمام قوا به عهده خواهد گرفت تا بتواند وجه پرداختی مسافر را با کسر جریمه به مسافر بازگرداند.

 

قوانین استرداد بلیط هواپیما سیستمی در بلیط تریپ

چگونه بلیط هواپیما را کنسل کنیم

اگر مسافرین بلیط هواپیما را بصورت سیستمی خریداری کرده باشند، این قابلیت در بلیط های سیستمی وجود دارد که مسافر میتواند طبق شرایط و نرخ‌های جریمه استرداد بلیط هواپیما، بلیط هواپیما خود را کنسل کند. در ادامه آخرین نسخه شرایط ایرلاین ها را برای کسب اطلاعات بیشتر شما قرار داده ایم.

راهنمای استرداد بلیط هواپیما

 

راهنمای استرداد بلیط هواپیما در سامانه جامع بلیط تریپ

راهنمای کنسل کردن بلیط هواپیما
در کلیه بلیط های سیستمی و بلیط های چارتری، جهت استرداد بلیط هواپیما خود از جمله بلیط هواپیما کیش به تهران یا تهران به کیش باید با همکاران ما در واحد پشتیبانی بلیط تریپ تماس حاصل نموده و نرخ جریمه و وجه قابل بازگشت را از همکاران پشتیبانی ما سؤال کنید و پس‌ازآن در صورت تمایل اقدام به کنسل کردن و استرداد بلیط خود نمایید.
واحد پشتیبانی بلیط تریپ (در صورت کنسل پذیر بودن پرواز) اقدام به کنسلی نمودن بلیط هواپیما خریداری شده شما میکند و پس‌ازآن طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری وجه بازگشتی (مبلغ باقی‌مانده پس از کسر جریمه از قیمت خرید بلیط) از آژانس فروشنده بلیط را به‌حساب مسافر واریز خواهد نمود.

با توجه به موارد گفته شده بالا، اگر شما قصد کنسل نمودن بلیط هواپیما خود را داشتید میتوانید مراحل زیر را برای کنسل نمودن بلیط هواپیما خود پیگیری نمائید.

 1. چنانچه دارای حساب کاربری در وب‌سایت بلیط تریپ هستید، در ابتدا باید وارد پنل کاربری خود شوید.
 2. پس از ورود به پنل کاربری خود باید وارد بخش استرداد بلیط شوید.
 3.  در این بخش پس از رؤیت جزئیات رزرو مورد نظرتان مسافرین دلخواهتان را انتخاب نمائید و بلیط خود را بر اساس جریمه جدول فوق کنسل کنید.
  لازم به ذکر است که جرائم اعلام شده در جدول قوانین استرداد بلیط هواپیما سیستمی فقط برای پروازهای داخلی معتبر بوده و برای پروازهای خارجی معتبر نبوده و تابع شرایط ایرلاین است.

 

 

چگونه ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به کیش را بخریم؟

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به کیش

یکی از امکانات جذابی که مجموعه بلیت تریپ به مسافرین خود ارائه می‌دهد این است که شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران به کیش خود را چندین روز قبل از سفر خود با بهترین قیمت تهیه کنید.

همچنین لازم به ذکر است که شما می‌توانید بلیط لحظه آخری کیش را نیز از وب‌سایت بلیط تریپ تهیه کنید.

یکی از نکاتی که در این بخش به شما همراهان گرامی اعلام می‌کنیم این است که هزینه بلیط هواپیما تهران به کیش در فصول و ماه‌های مختلف، متغیر است و در فصول گرم سال با توجه به اینکه مسافر کمتری به این جزیره سفر می‌کند، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش بسیار پایین است و گاهی در برخی زمان‌ها قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش به ۲۰ هزار تومان نیز می‌رسد.

همچنین در ماه‌های پر مسافر جزیره کیش که معمولاً ماه‌های فروردین و اردیبهشت و فصل زمستان است، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش افزایش داده می‌شود و به همین علت، باید هزینه بالاتری را برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش پرداخت کنید.

با توجه به زیبایی‌های بسیاری که جزیره کیش دارد، بسیاری از مسافرین در فصل گرم سال هم به این جزیره سفر می‌کنند و با خرید بلیط هواپیما تهران به کیش ارزان در فصل گرم سال، به این نگین زیبایی خلیج همیشه فارس پای می‌گذارند و از جاذبه‌های دیدنی و تفریحی این جزیره لذت می‌برند. در ادامه به معرفی بلیط لحظه آخری کیش و همچنین نحوه رزرو بلیط هواپیما کیش خواهیم پرداخت.

 

 

بلیط لحظه آخری کیش

رستوران فرودگاه

هدف ما در سایت بلیط تریپ ارائه بهترین نرخ بلیط هواپیما کیش به مسافرین گرامی است و ارزان ترین بلیط های چارتری و لحظه آخری را در بخش خرید بلیط هواپیما نمایش میدهیم. پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما در مسیر تهران کیش، قیمت بلیط سایت های دیگر را با سایت بلیط تریپ مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما از ما نمائید. زیرا بلیط تریپ ارزان ترین قیمت پرواز چارتری را به مسافرین ارائه میدهد.
لازم به ذکر است که ایرلاین های زاگرس , کیش ایر , ایران ایر , معراج , سپهران , ماهان , قشم ایر , دارای پرواز مستقیم در مسیر تهران کیش می باشند که در طول هفته نیز ۳۸ پرواز از مبدا تهران به مقصد کیش انجام میگردد که تمامی این پروازها را شما میتوانید به راحتی از سایت بلیط تریپ خریداری کنید.

 

 

رزرو بلیط هواپیما تهران به کیش

رزرو بلیط هواپیما تهران به کیش

یکی از راهکارهای خرید بلیط کیش لحظه آخری، استفاده از سیستم فروش بلیط هواپیما چارتر است که امروزه توسط اکثر آژانس‌های گردشگری همچون بلیت تریپ برای مسافران و گردشگران کشور ارائه می‌گردد.

در سیستم فروش بلیط هواپیما چارتر، شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما را جستجو و تهیه کنید. همچنین در این سیستم رزرو بلیط هواپیما تهران به کیش نیز قابل انجام است و شما می‌توانید با ورود به بخش خرید بلیط هواپیما در سایت بلیت تریپ، به راحتی بلیط کیش چارتر خود را تهیه نمائید و سفر راحت و مدرنی را تجربه کنید.

در سایت‌های فروش بلیط هواپیما تهران به کیش چارتر، سعی گردیده است که مسافرین بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش را مشاهده کنند و پس از بررسی‌های لازم، بلیط هواپیما مدنظر خود با خیالی آسوده و مطمئن خریداری کنند.

در سیستم فروش بلیط هواپیما چارتری، کاربران می‌توانند به راحتی بلیط هواپیما مدنظر خود را از میان تمامی شرکت‌های هواپیمایی بزرگ ایران همچون ایران ایر، ماهان، کیش ایر، معراج، آسمان و زاگرس انتخاب کنند.

ما در بلیت تریپ تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت بلیط هواپیما را به مسافرین گرامی ارائه دهیم. اگر شما هم قصد سفر به کیش یا هر نقطه دیگر ایران را دارید می‌توانید با استفاده از سیستم فروش بلیط هواپیما بلیت تریپ، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را پیدا کنید و رزرو نمایید و بعد از آن فقط از سفر خود لذت ببرید.

 

 

 

سؤالات متداول در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش

در ادامه به توضیح برخی از سؤالات متداول در هنگام خرید بلیط هواپیما که توسط همکاران واحد پشتیبانی بلیط تریپ تهیه گردیده است، می‌پردازیم.

طریقۀ خرید در سایت بلیط تریپ به چه صورت است؟

طریقۀ خرید در سایت بلیط تریپ به چه صورت است؟

شما می‌توانید با ورود به ادرس http://ticket.bilittrip.com در هر ساعتی از شبانه‌روز به صورت آنلاین، بلیط هواپیما مدنظر خود را در تمامی مقاصد با کلیۀ ایرلاین ها به صورت آنلاین خریداری کنید. فرایند خرید بلیط در وب‌سایت بلیط تریپ شامل مراحل: جستجو، انتخاب، ثبت و بررسی اطلاعات، پرداخت هزینه و دریافت بلیط یا واچر است.

آیا پس از خرید بلیط هواپیما کیش به تهران، نام و کد ملی مسافر قابل‌تغییر است؟

آیا پس از خرید بلیط هواپیما کیش به تهران، نام و کد ملی مسافر قابل‌تغییر است؟

اگر شما بخواهید پس از خرید بلیط هواپیما مدنظر خود اطلاعات مسافر را تغییر دهید، بسته به نوع بلیط هواپیما این قابلیت متفاوت است. این موضوع بدین معنی است که اگر بلیط سیستمی خریداری نموده باشید، امکان تغییر نام در آن وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی استرداد (کنسل) شود و بلیط جدید صادر گردد؛ اما اگر بلیط خریداری‌شده چارتر باشد این درخواست طبق قوانین چارتر کننده قابل‌پیگیری است. لازم به ذکر است بیشتر چارتر کننده‌ها پس از صدور بلیط هواپیما چارتری، درخواست تغییر مشخصات و یا واگذاری آن به شخص دیگر را موافقت نمی‌کنند.

مشخصات بلیط هواپیمای خریداری‌شده را می‌توان چاپ کرد؟

مشخصات بلیط هواپیمای خریداری‌شده را می‌توان چاپ کرد؟

پاسخ این پرسش مثبت است. شما پس از اتمام مراحل خرید می‌توانید با کلیک بر روی گزینه دانلود تیکت، فایل بلیط الکترونیکی خریداری‌شده خود را با فرمت PDF دانلود نمایید. همچنین یک نسخه از بلیط هواپیما خریداری‌شده شما به ایمیل داده‌شده در مراحل خرید ارسال می‌گردد.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به تهران به چه امکاناتی نیاز داریم؟

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به تهران به چه امکاناتی نیاز داریم؟

شما برای اینکه بتوانید از سایت بلیط تریپ به صورت آنلاین خرید اینترنتی بلیط هواپیما را انجام دهید باید حتماً موارد زیر را دارا باشید.

اینترنت پرسرعت، اتمام مراحل خرید بلیط در سایت بلیط تریپ که شامل مواردی همانند (نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی و شماره کارت ملی یا شمارۀ پاسپورت)، تاریخ تولد به شمسی، ملیت و همچنین در هنگام ورود به درگاه بانکی باید رمز دوم کارت بانکی خود را برای پرداخت هزینه بلیط به همراه داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است در هنگام خرید بلیط خارجی باید علاوه بر مواردی که در بالا اشاره گردید، تاریخ انقضاء پاسپورت به شمسی را نیز به همراه داشته باشید.

بعد از تکمیل مراحل خرید بلیط پرواز، چگونه بلیط هواپیما به دست من می‌رسد؟

بعد از تکمیل مراحل خرید بلیط پرواز، چگونه بلیط هواپیما به دست من می‌رسد؟

شما پس از خرید بلیط علاوه بر اینکه می‌توانید در همان لحظه بلیط خریداری‌شده خود را دانلود کنید، نسخه‌ی الکترونیکی بلیط بلافاصله به ایمیلتان فرستاده می‌شود.

بلیط هواپیما کیش به تهران را اشتباهی خریده‌ام باید چه کارکنم؟

بلیط هواپیما کیش به تهران را اشتباهی خریده‌ام باید چه کارکنم؟

در این مواقع که شما در زمان خرید بلیط هواپیما، مسیر انتخابی را اشتباه وارد کرده‌اید، متأسفانه هیچ راهی برای تغییر مسیر وجود ندارد و باید بلیط هواپیما خریداری‌شده را با خسارت کنسل کنید و دوباره بلیط را با دقت بیشتری خریداری فرمایید.

چند ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر باشم؟

چند ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر باشم؟

معمولاً در پروازهای داخلی شما باید حداقل ۱ ساعت قبل از پرواز هواپیما در فرودگاه حاضر باشید. در پروازهای خارجی با توجه به اینکه مراحل ورود به هواپیما طولانی‌تر است شما باید ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به مسئول کانتر مربوطه و ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. این نکته را به خاطر داشته باشید که کانترهای پرواز خارجی ۴۰ دقیقه قبل از زمان پرواز بسته خواهد شد.

حتماً باید بلیط خریداری‌شده را چاپ کنم؟

حتماً باید بلیط خریداری‌شده را چاپ کنم؟

در پروازهای داخلی ارائه بلیط چاپ‌شده الزامی نیست و شما می‌توانید با ارائه مدرک شناسایی معتبر همانند شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه اقدام به دریافت کارت پرواز کنید؛ اما ما به شما این توصیه را می‌کنیم که حتماً از بلیط‌ پرواز خود عکس به همراه داشته باشید و شماره ارجاع (PNR) ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید.

در مسافرت هوایی چه اشیایی را می‌توانیم با خود به داخل هواپیما ببریم؟

در مسافرت هوایی چه اشیایی را می‌توانیم با خود به داخل هواپیما ببریم؟

لیست اشیایی که مسافران می‌توانند به عنوان بار دستی رایگان که سقف آن ۲۰ کیلوگرم است را داخل هواپیما حمل نمایند به شرح ذیل است: صندلی چرخ دار بیمار، گهواره کوچک دستی و غذای کودک، یک دوربین شکاری و یک دوربین عکاسی، مقدار مناسبی مجله و یا کتاب، یک عدد کیف‌دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.

 

 

چرا خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از بلیط تریپ؟

اگر شما هم به دنبال نرخ بلیط هواپیما کیش به تهران هستید و دوست دارید قبل از اتمام سفر  خود، مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران را داشته باشید، می‌توانید با همکاران ما در بخش فروش بلیت تریپ در ارتباط باشید.

همکاران ما در بلیت تریپ آماده ارائه انواع خدمات فروش بلیط هواپیما تهران به کیش، بلیط هواپیما کیش به تهران و سایر خطوط هوایی کشور به شما مسافرین گرامی می‌باشند. شما همچنین می‌توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش رفت و برگشت را از وب‌سایت ما نیز استعلام بگیرید و پس از بررسی، در صورت نیاز به راهنمایی با همکاران فروش ما در بلیت تریپ در تماس باشید.

همچنین اگر شما هم جزء آن دسته از مسافرین هستید که هنوز مطمئن نیستید از کدام وب‌سایت فروش بلیط هواپیما، بلیط خود را تهیه کنید و یا اینکه در خرید خود مردد هستید و سؤالات بسیاری در ذهن دارید کافی است با کارشناسان ما در بلیط تریپ تماس بگیرید.

ارائه خدمات مشاوره رایگان تلفنی یکی از افتخارات ما در مجموعه بلیط تریپ است و همه تلاشمان را خواهیم کرد که همه سؤالات شما را باحوصله پاسخ دهیم. فروش بلیط هواپیما کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی در مجموعه بلیط تریپ انجام می‌گردد و شما می‌توانید بلیط هواپیما مدنظر خود را با بهترین قیمت و همچنین مناسب‌ترین پشتیبانی خریداری کنید.

همکاران ما در واحد فروش بلیط تریپ همواره آماده پاسخگوی سؤالات احتمالی شما هستند.

 

برخی از خدماتی که بلیط تریپ به مسافرین گرامی خود ارائه می‌دهد.

فروش بلیط هواپیما تهران به کیشفروش بلیط هواپیما کیش به تهرانفروش بلیط هواپیما تهران به مشهد
فروش بلیط هواپیما مشهد به تهرانبلیط کیش به تهران ارزان‌قیمتبلیط کیش لحظه آخری
پرواز کیش به تهران امروزبلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰بلیط کیش به تهران چارتر
ارزان‌ترین بلیط کیش به تهرانفروش بلیط هواپیما ایرلاین های داخلی و خارجیپشتیبانی ۲۴ ساعته مسافرین

همچنین لازم به ذکر است که سایت بلیط تریپ در مسیر کیش به تهران، بلیط کلیه ایرلاین های داخلی همانند آتا، ساها، کیش ایر، زاگرس، ایران ایر، معراج، سپهران، قشم ایر، ماهان را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید بلیط هواپیما کیش به تهران خود را از میان ایرلاین های موجود با اطمینان کامل خریداری کنید.

 

در ادامه این بخش قصد داریم به برخی از مسائل مهم در سفر به کیش که مرتبط به بلیط هواپیما نمیباشد، بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

سفر به کیش

امن ترین شرکت های هواپیمایی جهان

ساحل نقره ای، خورشید درخشان، آسمانی آبی، آبهای نیلگون، هوای پاک و آرامش بی نظیر، جزیره کیش را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است. این جاذبه های شگفت انگیز که در طی سالهای متمادی به وجود آمده است، موجب شده که این جزیره زیبا، به یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور تبدیل گردد.
یکى از شگقتی هاى جزیره مرجانی کیش، سواحل نقره فام آن است که کمتر منطقه ای در جهان را می ‌توان پیدا کرد که از لحاظ طبیعى این قدر زیبا و جذاب باشند. در ساحل نقره فام کیش کف دریا به دلیل شفافیت و زلالى آب تا عمق چند مترى قابل مشاهده است و به صورت آکواریوم طبیعى که در آن انواع ماهی های رنگارنگ زندگی میکنند، درآمده است.
اگر شما قصد دارید که به جزیره کیش سفر کنید و برای سفر خود قصد تهیه پروازهای ارزان قیمت به کیش دارید، ما در بلیط تریپ بهترین نرخ ها را برای شما ارائه میکنیم. شما در بلیط تریپ میتوانید در میان تمامی ایرلاین ها پرواز مدنظر خود را جستجو کنید و بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش را انتخاب کنید.

 

بهترین زمان سفر به کیش

با توجه به فصل های سال و وضعیت آب و هوای کیش، پیشنهاد ما به شما برای بهترین زمان سفر به کیش و خرید بلیط هواپیما تهران کیش ابتدای دی ماه تا اواخر اردیبهشت ماه است، زیرا در این ماه ها جزیره کیش هوای بسیار مطلوبی را دارا است و میتواند سفری بی نظیر را برای شما به ارمغان آورد.

 

وضعیت آب و هوا کیش

اگر میخواهید بدانید که جزیره کیش چه جور آب و هوای را دارا است، باید بگوئیم که آب و هوای جزیره کیش گرم و شرجی است و در ماه های تیر و مرداد معمولاً دمای هوا به بالاترین حد ممکن می رسد و در ماه های دی و بهمن به حداقل دما می رسد.

 

جاهای دیدنی کیش

همانطور که میدانید جزیره کیش یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس است و در این جزیره جاذبه های دیدنی مختلفی وجود دارد که مسافرینی که به این جزیره سفر میکنند، میتوانند لحظات خوبی را در این اماکن سپری نمایند.

در ادامه به معرفی برخی از جاذبه های جزیره کیش پرداخته ایم که شما میتوانید با کلیک روی هر کدام از این بخش ها، با جاذبه های گردشگری کیش بیشتر آشنا شوید.

 

لیست کاملی از بهترین تفریحات و جاذبه های دیدنی کیش که پیشنهاد میکنیم در سفر به کیش، از این جاذبه های دیدنی نیز بازدید کنید و برای خود خاطرات زیبایی را به یادگار بگذارید.

 

 

حداقل هزینه سفر به کیش

حداقل هزینه سفر به کیش

در ادامه می‌خواهیم هزینه سفر با هواپیما به کیش را با هم بررسی کنیم. همان‌طور که در بالا اشاره شد، بلیط هواپیما تهران به کیش یا بلیط هواپیما کیش به تهران، در زمان‌های غیر پیک بسیار پایین است و گاهی دیده‌شده که بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰ به مبلغ ۲۰ هزار تومان نیز فروخته شده است که در روزهای معمول، میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش و بالعکس حداقل ۲۲۰ هزار تومان است.

پس‌ از اینکه شما پا به جزیره کیش می‌گذارید، باید به محل اقامت خود بروید تا پس از استراحتی کوتاه، برای دیدن مکان‌های گردشگری کیش آماده شوید. هزینه اقامت در هتل‌های کیش بسیار متفاوت است و قیمت آن‌ها با توجه به درجه هتل، امکانات هتل، منطقه هتل و دیگر فاکتورها محاسبه می‌گردد.

هزینه رزرو اتاق در هتل‌های کیش در زمان‌های غیر پیک این جزیره تا ۸۰ هزار تومان برای هر شب است و شما می‌توانید در زمان‌های غیر پیک با هزینه بسیار کم، در هتل‌های این جزیره اقامت داشته باشید، اما در روزهای معمول، میانگین قیمت یک شب اقامت در هتل های کیش حداقل ۳۰۰ هزار تومان میباشد.

با توجه به در نظر گرفتن دو بخش اصلی هزینه‌های سفر به کیش یعنی بلیط هواپیما کیش و رزرو هتل در کیش، شما می‌توانید با بودجه‌ای در حدود ۳۰۰ هزار تومان در زمان‌های غیر پیک و در زمان‌های پیک با بودجه‌ای حداقل ۸۰۰ هزار تومان، تور تهران کیش چندروزه به این جزیره داشته باشید.

 

 

کلام پایانی

اگر شما در موتور جستجو گوگل کلماتی همچون قیمت بلیط کیش هواپیمایی ماهان، قیمت بلیط تهران کیش ماهان، پرواز کیش به تهران امروز، بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت و بلیط کیش به تهران ارزان‌قیمت را جستجو کنید، وب سایت های گوناگونی را مشاهده میکنید که به ارائه بلیط هواپیما کیش میپردازند.

یکی از نکاتی که در هنگام تهیه بلیط هواپیما کیش باید در نظر داشته باشید این است که سایتی که از آن اقدام به خرید بلیط هواپیما میکنید، حتماً دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد و همچنین بخش تماس با ما نیز در سایت آن وجود داشته باشد که در صورت نیاز، بتوانید با بخش پشتیبانی آن در ارتباط باشید.

وب‌سایت بلیت تریپ با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین واحد پشتیبانی حرفه ای میتوانند برای شما تجربه خرید آسان و مطمئن را بوجود آورد. بدین منظور شما میتوانید با ورود به سایت بلیت تریپ، مقصد مورد نظر خود را انتخاب نمائید و پس از بررسی‌های لازم اقدام به خریداری بلیط هواپیما مدنظر خود کنید و در صورت داشتن هرگونه سؤال در این پروسه میتوانید از طریق بخش تماس با ما، با همکاران واحد فروش و پشتیبانی بلیت تریپ در ارتباط باشید.

هدف ما ارائه بهترین خدمات در سریعترین زمان ممکن به شما مسافرین گرامی میباشد و امیدواریم بتوانیم، رضایت شما را جلب نمائیم.

 

جهت تهیه بلیط تنها کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان بلیط تریپ بهره بگیرید.

شماره های تماس مشاوره رایگان خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

۰۹۱۵۹۲۳۹۷۱۴ – ۰۹۱۵۱۰۹۸۸۹۵ – ۰۹۳۹۴۰۳۳۶۷۶ – ۰۹۳۳۷۷۱۴۴۲۳ – ۰۵۱۳۵۰۹۱۲۲۹

32 دیدگاه ها

 1. سعید گفت:

  سلام
  قیمت بلیط ایام تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد چند هست؟

 2. ندا گفت:

  قیمت ها خوبه
  ایا تخفیف هم داره؟

 3. پانته آ گفت:

  سلام
  برای مسیرهای دیگه هم فروش بلیط هواپیما دارید؟
  ایا تخفیف هم تو سایتتون میدید؟

 4. محمدرضا اصلانی گفت:

  سلام
  پروازهای جزیره کیش از کدام ترمینال از مبداء تهران انجام میشه؟

 5. مینا اکبرزاده گفت:

  سلام
  قیمت بلیط هواپیما برای کودک و نوزاد چطوری هست؟ ایا قیمت بلیط کمتر هست؟

  • با سلام
   بلیط های چارتری دارای دو نرخ است. قیمت بلیط برای نوزاد (زیر ۲ سال) که احتیاج به صندلی ندارد متفاوت است و بالاتر از ۲ سال بزرگسال محسوب می شود. بلیط های سیستمی دارای ۳ نرخ است. قیمت بلیط برای نوزاد (زیر ۲ سال)، کودک (۲ تا ۱۲ سال) و بزرگسال (بالای ۱۲ سال) متفاوت است. قابل ذکر است که برای نوزاد صندلی جداگانه اختصاص نمی یابد. هنگام خرید بلیط می توانید نوع چارتر یا سیستمی بودن آن را مشاهده نمایید و بلیط مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید.

 6. سمیه عبیدی گفت:

  سلام
  ببخشین یک سوال از خدمت شما داشتم
  وقتی که بلیط رو خریداری میکنیم، باید چند ساعت قبلش فرودگاه باشیم؟ چون شنیدم میگن باید حداقل ۱ ساعت قبلش تو فرودگاه باشی
  ممنون

  • سلام
   بله صحیح است
   در پروازهای داخلی باید حداقل ۱ ساعت قبل از پرواز هواپیما و در پروازهای خارجی ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است ۴۰ دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر مربوطه بسته خواهد شد.

 7. مینا سادات فر گفت:

  سلام
  وقت شما بخیر
  آیا برای نوزاد هم باید بلیط خریداری کنیم؟ فرزند من الان ۹ ماهش هست

  • با سلام
   چنانچه سن کودک شما زیر ۲ سال است نیازی به تهیه بلیط هواپیما برای فرزند خود ندارید، ولی باید زمان تایید بلیط در فرودگاه به ایرلاین مربوطه مراجعه و اعلام کنید و بیمه پرواز برای کودک دریافت نمایید .

 8. لیلا آذری گفت:

  سلام
  اگر ما از شما بلیط هواپیما رو خریداری کنیم و ایمیل یا پیامک تایید خرید بلیط هواپیما برای ما ارسال نشه باید چکار کرد ؟

 9. رضا زاهدی گفت:

  سلام
  آیا نظارت دقیق روی شرکت های چارتر کننده یا کسانی که بلیط اینترنتی هواپیما میفروشن هست؟ از کجا مطمئن بشیم که سایت معتبره

  • با سلام و تشکر از ارسال نظر شما
   نه نظارت دقیقی نیست مثلا بعضی از شرکت های نا معتبر زیر مجموعه آژانس هواپیمایی نیستند و مجوز های لازم ندارند فقط پنل فروش بلیط را از یک شرکت اجاره کردند و به دلیل مشکلات مالی که دارند در بعضی موارد برگشت مبلغ مسافر از کنسلی پرواز ممکن چند ماه طول بکشد.
   ما پیشنهاد به مسافران عزیز میکنیم به دلیل که خرید اینترنتی میکنند و کلاهبرداری های زیاد شده بابت خرید بلیط هواپیما حتما از شرکت های که مجوز های لازم و صاحب آژانس هواپیمایی هستند بلیط خریداری کنند و گول تبلیغات یا برای مبلغی ارزان تر از جای غیر معتبر خریداری نکنند

 10. سارینا آزادمنش گفت:

  سلام
  قیمت هاتون خوبه
  برای خرید باید چه اقدامی کنیم؟

 11. احمدرضا عابدینی گفت:

  سلام
  مقدار بار مجاز در پرواز چقدره؟

  • با سلام
   مقدار بار مجاز توسط قوانین خطوط پرواز هوایی مشخص می شود. هر شرکت هواپیمایی مقدار بار مجاز مربوط به خود را دارد که در وب سایت های آنها اطلاعات قرار دارد

   • سلام
    لیست اشیایی که مسافران میتوانند به عنوان بار دستی رایگان در داخل هواپیما حمل نمایند به شرح ذیل است: صندلی چرخدار بیمار، گهواره کوچک دستی و غذای کودک، یک دوربین شکاری و یک دوربین عکاسی، مقدار مناسبی مجله و یا کتاب، یک عدد کیف دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.

 12. احمد گفت:

  سلام
  فرودگاه مهراباد مختص چه ایرلاین هایی هست؟

 13. ساناز گفت:

  سلام
  ایا قیمت بلیط هواپیما در چند هفته آینده گران تر میشه؟

 14. محمدرضا ایرانپناه گفت:

  سلام
  ایا برای خرید بلیط هواپیما کیش، تخفیفی هم وجود داره؟ اگر وجود داره چه جوری میتونیم به تخفیف ها دسترسی داشته باشیم؟

 15. سمیرا رضایی گفت:

  سلام
  مطالب خیلی خوبی در رابطه با بلیط هواپیما منتشر کردید
  ممنون

 16. سهراب گفت:

  عالی بود

  tank youu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *